Wpis z mikrobloga

Takie przemyślenie. Oglądam Daniela od dosyć dawna. Wewnętrznie #!$%@?ą mnie jego miłość. Pomijając Endzi(z którą streamował, podrywał ją całego streama, a kiedy go olała, dwa dni pozniej wyzywał ją od grubych świń i #!$%@?), Patrycje( którą poznał na omegle, widział się z nią raz w życiu, nazywał ją swoją dziewczyną, mówił że sie przeprowadzi do jej miasta i chce się z nią ożenić), Dagmare(którą również podrywał, a wiemy jak się skończyło, dała wszystkim oprócz niego, wiec wyzywał ją #!$%@?ą..w sumie słusznie nawet), teraz Agnieszka którą bardzo, bardzo kocha a odpalił z nią nocne spanie i cieszył miske jak ją od #!$%@? i nosaczy w donejtach wyzywali. Musze przemyśleć swoją definicje miłości, bo chyba robie cos źle
#danielmagical
  • 6
@wykopranger: Właśnie, mam pytanie stali widzowie. Bo byłem oderwany na jakis czas od streamow i to był ten moment jak pojawił się Nochaball tak na dobre. To jest ta Agnieszka co miała dwójke dzieci, wyjechała do hiszpanii na mandarynki i ruchał ją jakiś Enrique? Chyba nie, co?