Wpis z mikrobloga

Czy da się jakoś sprawdzić który program/proces pobiera zasoby karty graficznej ?
Problem jest taki ze raz na jakiś czas bez powodu temperatura karty graficznej rośnie o 20 stopni.
Myślałem ze to jakiś kopacz bitcoinów ale malwarebytes anti-malware nie znalazł nic konkretnego, Avast nie znalazł nic.
dodatkowo liczba procesów jest taka sama, nie uruchamia się nic nowego przy wzroście temperatury karty.Czy to wirus czy może to być coś innego ?
#pomocy #it
  • 2
@zielonymariuszek ostatnio, kompa i kartę mam parę ładnych lat. Znalazłem przyczynę. Wentylator na grafice się nie kreci.Pomimo ze w programie wyświetla się 30% obrotów to wentylator stoi w miejscu (dawniej nie stał), włącza się jedynie gdy temperatura osiągnie ponad 65 stopni, na chwile po czym staje gdy się schłodzi, po czym cykl się powtarza. zawsze wentylator działał cały czas wiec nie jest to jakaś grafika półpasywna.Grafika to GTX 560 1gb kupiony używany
Pobierz p.....r - @zielonymariuszek ostatnio, kompa i kartę mam parę ładnych lat. Znalazłem p...
źródło: comment_jE9pfEv9ndJP1rHF842HFMtVMc2fmznH.jpg