Wpis z mikrobloga

Czy nie ma już płyt z normalnym sterowaniem?
Szukam czegoś z normalnymi plusami i minusami do sterowania na każdy palnik osobno, a nie kurde nie dość że wszystkie chcą sterować jednym, to jeszcze jakieś suwaki zamiast plusów i minusów - fajnie że jest, ale jak chcę żeby było dokładnie to co chcę to nie mam zaufania, że trafię.
Ktoś coś kojarzy, bo ja już sił nie mam?
Szukam jakieś circa 80 szerokości bez względu na cenę już.
#agd #plytaindukcyjna
g.....d - Czy nie ma już płyt z normalnym sterowaniem? 
Szukam czegoś z normalnymi p...

źródło: comment_PUDeuaNGN3uPawfWoSGRF4LHDhR6f6Y3.jpg

Pobierz
  • 10
@gwynebleid: Mam whirlpool acm 816 ba, 4 przyciski pól (w tym 2 łączone flexicook, włączanie poprzez wciśnięcie obu przycisków naraz), a do zmiany siły jet suwak z plusem i minusem, ale działa też dotykanie, nie trzeba suwać. Poza tym przycisk włączania, oraz przycisk timera, który jest jednocześnie blokadą jeśli przytrzymasz przez 4 sekundy. Banalnie prosta w obsłudze i sprawdza się doskonale :)
@gwynebleid: Nie, wybierasz, które pole chcesz zmieniać, pojawia się przy nim mała kropka i wystarczy puknąć z prawej lub z lewej, banalne :) Czasomierz nastawia się podobnie, wciskasz pole, wciskasz zegarek i plusem ustawiasz czas (przytrzymanie powoduje szybkie przelatywanie minut, ale można też sobie paluchem ślizgać), zatwierdzasz znów zegarkiem i będzie odliczał do zera, po tym czasie palnik się wyłączy. Mega intuicyjna płytka. :)