Wpis z mikrobloga

@JanuszGumwno: super auto :) Wio na hamownie, bo srednio maja ubytek 30KM, duzo ludzi juz z Fordem walczy :) Wlasciciel GCS Tuning - Grzesiek ma takiego, na FB duzo wyresow wrzucal, oczywiscie auto juz mocno zmodzone
  • Odpowiedz
@JanuszGumwno: bardzo fajny samochód, gratulacje! jedyne do czego można się przyczepić do jakość wykończenia wnętrza. Fotele chyba bardziej cywilne? Szkoda, że Recaro nie mają regulacji wysokości :( Ładnie pierdzi przy redukcji na wyższy bieg. Niech lata!
  • Odpowiedz
  • 3
@Aerodeckvv no to trudno. Wykupilem 7letnia gwarancję na wszelki wypadek
@sinist3rr wszedzie gdzie czytalem to spokojnie na tor można, zresztą w fordzie tak mówią. Ponoć pół godziny najgorszego palowania znosi a potem daje znać, że musi odetchnąć.
@frogfoot stały. Rabatów żadnych nie dają na ten model. - tak twierdzą albo mnie wyruchali. Ale w necie tez takie info czytałem. Z wyposażeniem jakie chciałem 167
@MichasQGP nie daje sie karnac. Dalem raz i potem sprzeglo smierdzialo przez pol godziny. Tak to jest jak ktoś nie ogarnia.
@magnevox cena wyzej. Woj. Łódzkie.
@kondziow a moze to nie głupie żeby sprawdzic. Na ang stronkach podaja moc 345hp
  • Odpowiedz
@MichasQGP nie daje sie karnac. Dalem raz i potem sprzeglo smierdzialo przez pol godziny. Tak to jest jak ktoś nie ogarnia.


@JanuszGumwno: eh, sam jeżdżę manualem ~320hp. Nie jesteś jedynym na świecie, który "ogarnia" skrzynie biegów. Focsem RS z resztą juz jeździłem ;p Ale spoko, z tym karnięciem się to i tak był tylko żart.
  • Odpowiedz
@JanuszGumwno: oby jak najdłużej i bezproblemowo śmigał. Jakbyś był gdzieś w okolicach trojmiasta to daj znać, podjade fiestka :)


@m4rk: ile kuni? Ja bym obejrzał chętnie fiestę st w trójmieście, chyba że zapro tylko dla fordów ;p (mimo że mam ten sam silnik 2.3 turbo ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz