Wpis z mikrobloga

Mircy, mam Lg l9II, ma już ponad 2 lata, ale na razie nie chcę wydawać kasy na nowy. Telefon niemiłosiernie się wiesza, jak włączę internet to już koniec. Potrzebny mi jest do rozmów/smsów i yanosik w samochodzie, sporadycznie coś sprawdzić na necie.
Co robić? Jak żyć?
Szukać softu nieoryginalnego po jakichś tweakach? Może ktoś coś zaproponuje?


#android #androbieda #lg #telefony
  • 11
@Dragu91: To od siebie proponuję... Przywrócić do ustawień fabrycznych (usunie to wszystkie dane) i wtedy zobaczyć czy nastąpiła poprawa. Jeśli nie to zmienić system na Androida 6. 0 (CM13) - szybkość i komfort użytkowania powinien zauważalnie wzrosnąć. Procedura instalacji należy w LG do tych łatwiejszych także nawet początkujący dają sobie radę.
@NH35: ehh, sflashowałem do kitkata stockowego, ale patrzę bez roota, jakieś badziewie poinstalowane, myślę, zainstaluję CM13, no i telefon zbrickowany xD
Jakieś propozycje telefonu za 800 PLN?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NH35: zainstalowałem CMa przez CWM i przy bootowaniu wyskoczył błąd, pogrzebałem w necie, trzeba przez TWRP, przeinstalowałem, dalej nic, znalazłem jakiś fix na forum androida (polskie), zainstalowałem, problem zniknął, telefon nie włącza się, na nic nie reaguje, na hard reset, recovery itp. hard brick (,)