Wpis z mikrobloga

@Dzieban: LEPSZA OD PROMOCJI NA KARPIE W LIDLU!
@bart-bednarek: Podziękujmy Wielkiemu Podatkowi Belki, dzięki któremu niczym Korwin nie możemy osiągnąć progu pełnej liczby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gouomp: Od kiedy gołębie zakładają konta oszczędnościowe. Myślałem, że wy sracie na wszystko.
@emerjot: Przecież potaniały. Co się dziwisz. Co prawda dla banków, ale potaniały.
  • Odpowiedz
  • 3
@Atexor aha no tak, faktycznie zapomniałam. Gdzie moja głowa hehehe. Dziękuję za przypomnienie, bo tylko bym na głupią wyszła. Gorące pozdrowienia
  • Odpowiedz
@bart-bednarek: to każdy nawet mało rozgarnięty może się bawić akcjami i w ciągu tego roku więcej zdziała robiąc kupując i sprzedając przy małych zmianach (bezpiecznych). To jest kpina.

@gouomp: Również. Jak możesz powiedz kolegom, aby we mnie nie wlatywali na dworcu, bo ostatnio 2 razy mi wymusili i prawie mnie przystukali. Nie ogarniam czemu do mnie lecą :)


@worldmaster: A coś kojarzę chyba. Z jakimś ninją, czy coś z
  • Odpowiedz
  • 0
@Atexor ale dlaczego? Przecież każdy ma prawo poczekać na dworcu na pociąg. Powiem im tylko, żeby nie zachowywali się jak bydło, bo jak widzę przynoszą nam wstyd. Powiedz tylko którzy to
  • Odpowiedz
@Atexor: pamiętam jak miałem 10% ( ͜͡ʖ ͡€) jedynym warunkiem było wziąć kogoś do założenia drugiego konta oszczędnościowego i oboje mieliśmy 10% na rok.
  • Odpowiedz
@gouomp: trzech szarych, bo podobni do siebie, ale jeden miał grubą szyję i jeden rudy. Raz go widziałem z kromką na szyi. Pewnie jakiś osiedlowy sebix.

@worldmaster: Możliwe, 10 lat temu było z 30 lat temu. Ale wtedy te 7-8% to była norma. Teraz to jest śmiech na sali mieć 1,62% po odjęciu belki.

@eaxene: Kiedyś chyba wszystko było lepsze. M.in. przez tego typu promocje. A teraz wszyscy prześcigają
  • Odpowiedz
Kiedyś chyba wszystko było lepsze. M.in. przez tego typu promocje. A teraz wszyscy prześcigają się o setną procenta.


@Atexor: z drugiej strony oprocentowanie kredytów/pożyczek też było wyższe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz