Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co sądzicie o związku osoby wierzącej z niewierząca. Jestem właśnie w takiej relacji od 4 miesięcy. Dziewczyna mega ułożona, mądra i ładna. Idealny materiał na żonę. Problem pojawia się z seksami, wiadomo po ślubie (za około 2-3 lata) co raz bardziej mi to przeszkadza, ale wydaje mi sie, że powinienem się wstrzymać i poczekać okazać jej należyty szacunek. Chyba warto. Jeśli się uda, to już chyba wszystko wytrzymamy? Co sądzicie, jakies doświadczenia?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbyś dostał propozycję od szefa, żebyś popracował za darmo przez 3 lata, a potem jak się firma rozwinie to on ci wypłaci za ten przepracowany czas pieniądze jeszcze z nawiązką. Poszedłbyś na taki układ bez pewności czy się w ogóle rozwinie i czy szef wypłaci? Bo ja nie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szlachetnie z jej strony. ale znam też takie, które szybko o cnocie zapominają jak się odpowiedni alvaro napatoczy, a wiara jest wymówką rzucaną w kierunku samców B. w obu przypadkach moim zdaniem na dłuższą metę nie ma to sensu.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: nie, gadalismy bardzo madrze. To on mi uswiadomil ze gdyby mi rodzice chrztu nie dali to w zyciu bym sie nie ochrzcila. Interesowal sie nawet jakby to zrobic zebym ja mogla dostac swoj slub koscielny z nim jesli on jest niewierzacy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A co jak się okaże, że nie lubi w pupę, a ty lubisz? A co jak nie da sobie wychłeptać między nogami, a co jak będzie chciała raz w miesiącu, a ty co drugi dzień? Nie rozumiem po co ze zwykłej czynności fizjologicznej robić takie halo, najlepiej już teraz wyczaić na czym się stoi i uniknąć niespodzianek, w końcu potencjalnie możesz z tą dziewczyną spędzić resztę życia, a po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem dopasowanie temperamentów w łóżku jest bardzo ważne. No ale rób co chcesz, moze faktycznie nie masz wielkich wymagań co do seksu. Ale jeśli masz, lubisz różności w łóżku, to bym nie ryzykowała ślubu w ciemno.
  • Odpowiedz
@0ptymista: Dlaczego bzdura? Masz racje, ze każdy jest inny i pytanie na mirko o takie sprawy nie jest zbyt poważne. Ale czemu określasz bzdurą, dopasowanie temperamentów w łóżku? Jak jedno ma duże potrzeby i lubi eksperymentować a drugiemu wystarczy raz na 2 tygodnie i tylko na odwal sie, to jest wszystko Ok i nie ma sie czym przejmować?
  • Odpowiedz
  • 8
@0ptymista imo dopasowanie temperamentow jest ultra istotne. Brak porozumienia w kwestii seksu rodzi problemy, frustracje, i to czesto prosta droga do bolca/ pieroga na boku.
  • Odpowiedz