Wpis z mikrobloga

  • 2
Mireczki pomóżcie. PS4 slim czy Xbox one s, nie wiem co wybrać czy Forze czy Last of US. Czy na Xboxa są jakieś ciekawe exlusivy ? #xboxone #ps4 #pomocy
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z lagami ze streamingu.


@Nocnik123: całe sony i ich infrastruktura, cóż wymagać.

" A ty fanatyk xboxa i co?"
nie jestem fanatykiem x1, bo mam obie konsole. nie lubię tylko jak ktoś nagina rzeczywistość dla swoich potrzeb.
  • Odpowiedz
całe sony i ich infrastruktura, cóż wymagać.

Nie ma obecnie usługi streamowania gier która byłaby pozbawiona lagów.


to masz wybór i możesz pograć na pc bez streamowania :)
sony - płacisz i masz lagi,
lub kupujesz na x1 i możesz grać i tu i tu, bez lagów i streamowania
  • Odpowiedz
temat ekskl. to tylko forza i że na pc.
Wg Ciebie brak innych eksów i tylko jedna pozycja, która jest też na pc.

Jest mniej eksów na x1 od ps4 to niema co ukrywać, lecz nie popadajmy w skrajność.
  • Odpowiedz
@valdman: Wow dziękuję za odpowiedź, od razu lepiej. OP pytał o ciekawe exy wymieniłem Forze (są jakieś inne ciekawe?) Po tym jak mnie z wielką pogardą wyśmiałeś, dodałem że to nie jest do końca exclusive bo jest też na pcta (wciąż prawda). Nier: Automata to analogiczna sytuacja, jest przecież tylko na ps4 i pcta pomimo to jeszcze nie słyszałem aby ktoś mówił ze to exclusive na ps4. Nie jestem jednak
  • Odpowiedz
(są jakieś inne ciekawe?)


@Nocnik123: skoro nie masz pewności, to dlaczego się wypowiadasz?
Jeżeli ktoś pyta, to staram się odpowiadać obiektywnie, specjalnie dla Ciebie i ja pojechałem bo bandzie.
Wracamy do punktu z przed paru dni, obie mają wady i zalety, które należy przedstawić obiektywnie, tak też zawsze robiłem do czasu jak widzę
  • Odpowiedz
@valdman:

skoro nie masz pewności, to dlaczego się wypowiadasz?


Jestem tylko człowiekiem mogłem coś pominąć. Tak jak ty pomijasz fakt, że awarie sieci nie są aktualnie problemem zarówno na xone jak i na ps4. Problem jest z pobieraniem na ps4, co ciekawe na xone taki problem też miał miejsce tyle że został już naprawiony w grudniu 2016 według tego artykułu. Pewnie i sony coś z tym zrobi wystarczy, że sprzedaż xone pójdzie trochę w górę ( ͡°
  • Odpowiedz
@valdman: No właśnie wracając do tych exów możesz wymienić czego zabrakło na mojej liście? Ostatnio była bardzo fajna oferta na xone na amazonie francuskim, ale nie kupiłem bo myślałem że tylko Horzion 3 jest warty uwagi. A dla jednej gry to nawet w takiej promocji trochę żal kupować konsolę.
  • Odpowiedz
Też cenię sobie obiektywność, ale no wiesz ty mówisz o obiektywności, a piszesz takie rzeczy jak to:


@Nocnik123: przecież pisałem, że ja też pojechałem po bandzie w odp. na Twój wpis
  • Odpowiedz
@valdman: Że co? Przecież wystarczyło żebyś dokończył moją listę exów. Ty sam z siebie zacząłeś pisać takie rzeczy. Sprowokowałem Cię do uzupełnienia listy nie do pisania głupot.
  • Odpowiedz