Wpis z mikrobloga

Cześć ludki,

trochę głusza w tagu nastała jak pewnie mogliście zauważyć.
Dużo się u mnie dzieje i niestety tag zszedł na dalszy plan.

Coraz częściej myślę nad przejściem do formy bloga, na jakimś wordpressie czy innym cudzie.
Tutaj cały czas problem z tagami, wyszukiwaniem, duże ograniczenia co do mediów - odechciewa się robić fajne rzeczy.
Grzechów i grzeszków jest całe mnóstwo, ale szkoda się rozpisywać. Sami widzicie :)

Jeśli blog powstanie to prawdopodobnie będę tu co jakiś czas linkować, żebyście mogli sobie poczytać co ciekawsze (wg. mnie) artykuły które wpisują się w ten tag.

Na blogu po za samymi stricte VFXami i szukaniem pracy jako grafik chciałem powrzucać recenzje książek z kat. artystyczne (poradniki, albumy .itd ;)), może jakieś wywiady ponagrywam, będę też wrzucać moją drogę do bycia dobrym grafikiem, a która w sumie pod tag #vfxnews mało się wpisuje. Może jeszcze jakieś życiowe #!$%@?. Zobaczymy, ale ogólnie grafika jako myśl przewodnia.

Nie zapraszam was, bo nie ma póki co do czego. Napisałem to bo czułem, że wypadało się trochę "wytłumaczyć".

Na koniec po za tematem bardzo dobra rada (nie moja, usłyszana) dla szukających pierwszej pracy w VFX/GameArcie:
Jeśli szukacie pracy w CG po studiach i macie problem, to ja mam dla was pracę.
Waszą pierwszą pracą niech będzie zamiana wszystkich waszych prac zaliczeniowych ze studiów które macie w portfolio na prace wykonane przez was wg. waszego pomysłu.


Dziękuję wszystkim subującym.
Miłego dnia!

#vfxnews
  • 8
  • Odpowiedz
Blog to świetny pomysł, wołaj kiedy wystartujesz :D


@JayRG: Dam znać, zastanawiałem się czy po angielsku czy po polsku pisać, ale chyba zacznę po polsku, bo nie ma konkurencji :D
  • Odpowiedz