Wpis z mikrobloga

śmieszy mnie to wieczne gadanie że Polska jest liderem w Europie środkowowschodniej gdzie jej konkurencja to odpowiednio Białoruś Ukraina i Słowacja, no faktycznie w #!$%@? ciężko być liderem tutaj xD


@Merkava: Duzo wiesz o logistyce w tych panstwach? Szczegolnie chodzi mi o Slowacje.
@Merkava: centrum DPD na Litwie fajniejsze.

@c1nu: ogólnie logistyka to dla wielu ludzi określenie na wszystko. Podobnie w tym przypadku, bardziej nazwałbym to centrum dystrybucyjne, a jak wiemy to jest węższe pojęcie niż CL. Co więcej w ostatnich latach, można zaobserwować pewien trend: powstał magazyn Prologis pod Koninem - najnowocześniejszy, powstał Amazon we Wrocławiu - najnowocześniejszy, ILS - najnowocześniejszy. W chwili obecnej rozwiązania stosowane w logistyce osiągnęły pewne apogeum i
@c1nu: jeśli pracujesz jako kurier/przewoźnik/dostawca to oczywiście, a ja na magazynie i mi 95% zamówień wyjeżdża kurierami to raczej na to wpływu nie mam. A że u nas w firmie UPS ma dostarczalność na drugi dzień 99,8% a Fedex 95 to klienci też raczej zadowoleni.