Wpis z mikrobloga

#uchoutenkazoku - po obejrzeniu pierwszego sezonu, który absolutnie mnie zachwycił przysiadłem więc do drugiego i... ani trochę mnie nie rozczarował. Nowe postacie jak mający w zanadrzu mnóstwo sztuczek uciekinier z piekła, syn tengu Akadamy, kolejny członkowie rodzin szopów, a także powracają znane i lubiane jak np. Benten, która jak się okazuje w tym sezonie dostaje konkurenta, a Yasaboru jest wciągnięty w sam środek konfliktu. Animacja, tła i muzyka wciąż zachwycają i nie pozwalają oderwać oczu od tego co się widzi na ekranie. Więc jako, że jestem już z nim na bieżąco opisy odcinków także z niego zaczną się pojawiać. A taka mała uwaga - oceniający na MAL nie mają ani rozumu ani godności człowieka patrząc na średnią ocen UK i porównując ją do innych serii jestem tym faktem oburzony. Jedyne do czego mam zastrzeżenie, to że pomimo opening znów jest świetny - brakuje mi w nim kolorów, ja nie wiem kto wpadł na pomysł, iż zrobienie go głównie w odcieniach szarości to dobry pomsył :|

A teraz przechodzimy do podsumowania odcinka:

Więc jednak ostrzeżenie, które dostał Yodogawa nie było bezpodstawne, a cały szef Friday Fellows jest kimś więcej niż zwykłym człowiekiem. Lol jest nawet Czwartkowy Klub, ciekawe czy dla każdego tygodnia jakiś mają? xD Rozwala mnie jak Kaisei pojawia się w różnych scenach przyjmując wygląd jakichś różnych losowych przedmiotów. O pojawiła się kolejna znajoma twarz + ta przemiana przechodząca za świecą bardzo dobrze wyglądała. Lol, dlaczego piekło tutaj to jakieś wschodnioeuropejskie industrialne zadupie? Użycie kolorów jest niesamowite w tej scenie <3 Silent Hill intensifies. Industrialna rewolucja w piekle xD Lol Benten xD

#atomthebeginning - o znów mamy wąsatego detektywa. Tak nawiasem to kiedyś miałem podobny telefon z obrotową tarczą (dźwięk przy wykręcaniu numeru jest niepodrabialny <3 ). Teren zniszczony przez Wielką Katastrofę wygląda rewelacyjnie, ciekawe czy będzie wyjaśnione co tam się wydarzyło. Hackerman ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aż przypomniała mi się scena z Logana o autonomicznych ciężarówkach. Mam nadzieję, że ta część fabuły o tych cyber-terrorystach nabierze szybko tempa. Plus ostatnia scena jak Six ratuje sytuację wygląda miodzio.

#anime #jaqqubizarrecontent
Pobierz jaqqu7 - #uchoutenkazoku - po obejrzeniu pierwszego sezonu, który absolutnie mnie zac...
źródło: comment_KObRqVPc9bgH7jTMHZX5evPZlqBI4rpx.jpg
  • 1