Wpis z mikrobloga

@kamillo007: 35-40 lat chief? Tak slabo sie cenisz?;) ja za maksymalnie rok bede chiefowal, w wieku 28 lat. ale to inny sektor, errv. Mialem kiedys na nieduzej masowce starego w wieku 34 lat, nie patrz na tych starych zgredow, pnij sie do gory jak najszybciej, rob papiery chiefa jak najszybciej a potem juz z gorki.
  • Odpowiedz
@bartek555 Ide na kurs poziom zarzadzania jest dopiero po wakacjach w terminie ktory mi pasuje. Swoją drogą słyszałem że teraz jest na jakiś nowych zasadach ale się az tak jeszcze w to nie zaglebialem :)
  • Odpowiedz
@bartek555 e to nawet nie wiedziałem że można bez kursu bo wiem ze dla absolwentow AM jest znizka na kurs o polowe ponad i trwa tylko 6 tyg. Zbadam jak wroce z kontraktu. Dzieki za info. Pozdro z Panamy.
  • Odpowiedz
@karski: No nie wiem. Pływam na kontenerze za off-a. przyjdą 4 gentry to ledwo cheff balasty daje rade lać. Wszyscy sie spieszą szczególnie w Azji i Europie jak by zaraz świat miał się zakończyć, do tego czekasz w między czasie jak przyjdzie ktoś z celników i da shore pass... Chyba że z maszyny?
  • Odpowiedz