Wpis z mikrobloga

Mirki mam dzis egzamin ale kuzwa az sram z nerwów pod siebie i jestem mega zamroczony stad moje pytanie podczas egzaminu światła na placu omawiamy przy włączonym silniku? przekrecac raz czy dwa razy kluczyk w stacyjce ?

#prawojazdy
  • 14
@UjekF: Przy wyłączonym silniku. Do pozycji drugiej.
Jak jest światło stopu poproś egzaminatora o naciśnięcie hamulca.
Z tego co pamiętam, niektóre światła można bez przekręcania stacyjki, ale to nie chce Cię wprowadzić w błąd
@UjekF raz kręcisz żeby kontrolki były włączone, u mnie wszystko sam włączył, nawet maskę otworzył. Mi zostało jedynie pokazać spryskiwacze a potem awaryjne włączyć, obejść samochód i wyłączyć
@UjekF: możesz dla pewności kluczyk przekręcić, ale nie włączaj silnika. Silnik włączamy dopiero do zadania nr
Pamiętam po sprawdzeniu światła wyłącz je. Dlaczego? Bo do "łuku" należy włączenie silnika, ŚWIATEŁ itd. jeśli miałbyś włączone światła np. mijania, potem włączasz silnik to masz niewykonane zadanie.
@aanndrzej: Dobrze wiedziec,dzieki za rady .
Kurcze mialem tak #!$%@?ą Pania instruktor ze na 3 godzinach dodatkowych z innego osrodka chyba wiecej wynioslem niz z tamtych 30.
@aanndrzej: Własnie na kasie nie chciałem oszczędzać wziolem tych u ktorych mialem od"reki" wyklady zeby szybko sie z tym uporac,ale wyklady to tez padaka bo mielismy puszczone filmy i tyle siedz 2 h i patrz sobie na ekran.
Na motor juz pojde do szkoly gdzie robilem jazdy uzupelniajace.
@nitek91: ile % ludzi może ogarnąć (jak to nazwałeś) u najtańszego i największego #!$%@?? Kilka osób na 1000? Chyba się nie pomylę. Są przypadki osób, którym instruktor nie jest potrzebny, bo sami z siebie ogarniają (sam tak miałem), ale to są pojedyncze przypadki, na dzisiejsze czasy skrajne bym powiedział.