Wpis z mikrobloga

Po tym jak Madga mówi "eM" a Markus dopytuje się "Ten rezydent?" Magda cichym ale wyraźnym i mocno zaakcentowanym szeptem odpowiada "TAK".

https://drive.google.com/file/d/0B5oJjASIlU_oOU9MM0NJRWo4U2s/view?usp=sharing

Jak widać, wszystko jest na tym filmie z rozmową, wystarczy ją PORZĄDNIE przesłuchać i wyłapać z szumu każde słowo, zamiast snuć niestworzone teorie tygodniami. Madga wszystko powiedziała co się tylko dało, potwierdziła słowami "TAK" zarówno że zrobiono jej krzywdę (4:13-4:20) jak i kto jej ją zrobił (11:39 - 11:48). Zapewne powiedziała nawet CO jej zrobiono, prawdopodobnie ukrywając to pod słowem "Republika" (7:02) żeby nie została zrozumiana przez Arabów.

Wcześniej wrzuciłem inne znalezione fragmenty, na które nikt dotąd nie zwrócił uwagi. Wszystko jest dobrze słyszalne, to nie są domysły, każdy może to sam z tych plików wyraźnie usłyszeć na słuchawkach.

#magdazuk #magdalenazuk #magdazuknowe #wykopcsi
  • 21
@tajemniczygosc: A co to znaczy "dla nas"? Masz jakieś pełnomocnictwo do wypowiadania się zbiorowego w imieniu wszystkich, czy to tylko rodzinne nawyki rodem z PZPR?

Wyłuskałem po odszumieniu trzy nowe teksty których w ogóle wcześniej nikt nie zauważył więc po prostu się nimi podzieliłem z innymi żeby każdy sobie odsłuchał - nic ponadto. Więc o co cię dupsko boli, pieniaczu?

I jaką znowu "definicję republiki"? Napisałem "zapewne, prawdopodobnie" - znasz znaczenie
@Zielonkas: Tak, ja wiem. Ale kilka sekund później Markus dopytuje się: "Ten rezydent? Tak? Myszko powiedz!". Magda odpowiada "TAK" natychmiast po tym jak Markus kończy mówić. Od chwili gdy Rezydent odezwał się do Magdy mija wtedy dobre 15-17 sekund, więc jest oczywiste, że Magda odpowiada "TAK" Markusowi, a nie rezydentowi. Ponadto mówi szeptem, więc mówi do Markusa żeby rezydent nie słyszał, przecież nie odwrotnie.