Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tptak piękny ten chleb przecież:)
Mi bardzo dużo brakuje do zrobienia pięknego bochenka , tym się pochwaliłam, bo wygląda w miarę ok.
Na pewno zerknę na stronę z przepisami jak następnym razem będę piec:)
@her_flik: ten Twój chleb jest piękny. Nie pozwól sobie wmówić, że nie jest, bo widzę go i jest piękny.
Ten z linka jest super, ale zrobiłem dwa, drugi nie wyrósł tak ładnie, prawdopodobnie go porwałem przy wyjmowaniu z kosza, bo materiał się przykleił. Ten z mirko był drugi, odrywałem ostrożniej. Poza tym piekarnik był lepiej nagrzany. Poza tym pierwszy był inaczej nacięty i nie do końca wyszło, bo jeszcze się uczę
Pobierz tptak - @her_flik: ten Twój chleb jest piękny. Nie pozwól sobie wmówić, że nie jest, ...
źródło: comment_P9ODLzNd5ajLhFjsEguw2UYZwI82EYIK.jpg
@tptak dziękuję za miłe słowa:)
Ja też poprzedni porwałam przy wyjmowaniu z wyrastania , słabo wyrósł a jeszcze słabiej smakował:/ zresztą nawet nie mam profesjonalnego kosza do wyrastania, tylko taki zwykły, plastikowy, wyłożony bawełną wysypaną mąką. Dodatkowo dzisiaj tak bardzo mi się nie chciało go piec, że składałem go tylko 2razy.
Widocznie im mniej mi zależy, tym lepiej smakuje:)

Następny bochenek w przyszły weekend.
zresztą nawet nie mam profesjonalnego kosza do wyrastania, tylko taki zwykły, plastikowy, wyłożony bawełną wysypaną mąką


@her_flik: więcej nie trzeba. Fajny patent jest z durszlakiem do wyrastania też :) robiłem też w miskach na zupę, jak chciałem małe chlebki mieć.
@tptak chyba wszystko się sprawdzi co ma taki kształt o jaki, w danej chwili, nam chodzi. Wolę prostokątne chleby, dlatego teraz wyrastają mi w takim. Ale wcześniej używałam misek właśnie. Zapamiętam ten durszlak , dobrze wiedzieć takie rzeczy:)