Wpis z mikrobloga

@Asterling: Chciałem zrobić taki total... wszystkie questy jakie się dało zrobić etc. Jak prześledzisz tag #hultaj to zobaczysz jakie były przygody. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miasto Khorinis jest ostatnią "żywą" częścią mapy. Cała reszta jest już pusta i cicha jak ta planeta z nowego obcego.
@Barto_: A tak z ciekawości zapytam, NPCe cię atakowały jak strzelałeś z łuku do ich kolegów? Bo jak ja ostatnio grałem Łowcą Smoków to mieli #!$%@? że ktoś sobie obok morduje ich kolegów. Nawet w mieście, strażnicy #!$%@? że zaraz przed nimi zabijam wszystkich obywateli jak leci.
@Restling: Powiem Ci że nawet lepiej niż #!$%@? jak strzelilem do kogoś i ten ktoś przeżył jeden strzał i wyciągnął miecz i mnie zaatakował to rzucała się na niego cała zgraja NPCtów, która to widziała ( ͡° ͜ʖ ͡°) - czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Zrobili sobie ze mnie boszka!
via Android
  • 0
@Grigorian porzuciwszy zakon ognia, hultaj odwrócił się od bogobojnych wyznawców Innosa i zwrócił się do Adanosa o łaskę i moc! te same staty ma co ciężka szata ognia. a tamta mi się już znudziła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)