Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie. O 13.30 miała odbyć się debata w TVP Info z przedstawicielami Porozumienia Rezydentów oraz Porozumienia Zawodów Medycznych w związku ze złożonym obywatelskim projektem ustawy określającym warunki zatrudnienia w służbie zdrowia. Przedstawiciele PR oraz PZM w całkowicie apolitycznych zbiórkach zebrali pomiędzy 150-200 tys. podpisów, przy czym aby obywatelski projekt ustawy był przyjęty pod obrady sejmu niezbędne było uzyskanie 100 tys. podpisów.
I CO? I #!$%@?- debata w ostatnim momencie spadła z anteny zastąpiona przez PILNĄ TRANSMISJĘ MSZY KANONIZACYJNEJ ŚWIATKÓW OBJAWIENIA MARYI- HIACYNTA I FRANCISZKA MARTO XDDDDD
Żeby było jeszcze śmieszniej msza ta również transmitowana jest na żywo przez TVP1 XD
#gorzkiezale #bekazprawakow #tvpis #neuropa
odrry - #!$%@?. Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie. O 13.30 miała odbyć się ...

źródło: comment_T8cQw0nW5Frr7SIY8P3YXStORbrG0exy.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 6
@pawcuq: informacja o tym była podana już rano dla członków grupy PR. Po zrzuceniu debaty z anteny przedstawiciele PR od razu udali się do siedziby izby lekarskiej w celu zliczania kolejnych podpisów. @nasato: już niedługo :p
  • Odpowiedz
No aż tak nie , miał być podatek liniowy 17 procent. Pamiętam jak Tusek śmiał się z Kaczora , że tylko osoba bez prawa jazdy może stawiać fotoradary. Więc Donald Kaczor postawił nowych kilkaset jak doszedł do władzy. Kaczor trochę zlikwidował ale na chwilę bo niezła kasa z tego była a im brakuje
  • Odpowiedz
@odrry:
TVP WCALE NIE JEST PRZEJĘTE PRZE ŻADNE PARTIE POLITYCZNE

PIS WCALE NIE STAJE NA GŁOWIE BY OBCIĄGAĆ KOŚCIOŁOWI POLSKIEMU

TO TYLKO HALUCYNACJE LEWAKÓW
  • Odpowiedz
dam ci plusa, ale najpierw powiedz mi, że nie marzysz o powrocie platformy.


@Pantokrator: oj PO jest b.daleka od mojego idealu. To jest w zasadzie partia prawicowa i w dodatku zarzucili liberalizm gospodarczy. Gdybym mial komfort i nie musial glosowac na sile ktora PiS oderwie od koryta to bym chcial cos jak N, tylko z jakims powaznym kierownictwem typu Balcerowicz.
  • Odpowiedz
@odrry: Z całym szacunkiem, ale te "debaty" w soboty na TVP Info od niepamiętnych czasów są mało konstruktywne, a przedstawiciele nie tylko rządu przychodzą tam od niechcenia.
  • Odpowiedz
@Hamouma: czy ja wiem czy duzych podwyzek sie domagaja? 3x400zl jak pielegniarki (czyli brutto dodatek) gdzie czesc pieniedzy od razy z tego wraca do budzetu (nie mowiac pozniej o vat)
  • Odpowiedz
@odrry: #!$%@? ludzi obchodzą warunki zatrudnienia w ochronie zdrowia - jak zaczniemy pyskować, to znowu księciuniu nakłamie w telewizji jak to pielęgniarki zarabiają 5k brutto pomijając liczbę godzin pracy, lekarzy sie zapyta co mają w garażu, pogrozi kamaszami i powie, że zarabiają 3k za dyżur. Na rezydentów odgrzeje się powikłanie leczenia sprzed dwóch lat żeby pokazać, że nic nie potrafią, rozdmucha się aferę i pokaże jak to rezydenci zabijają ludzi
  • Odpowiedz