Wpis z mikrobloga

#telefony #smartfon #asus #android

Witam Mirków i Mirabelki. Nie wszedłem jeszcze w erę smartphone i myślę o zakupie pierwszego urządzenia tego typu. Chce wydać na nie ok 700 zł . Jak na razie najciekawszym urządzeniem które znalazłem jest ASUS ZenFone 3 Max (ZC520TL). Ale tak naprawdę nie znam się na urządzeniach tego typu. Pomożecie towarzysze. Interesuje mnie 32 GB pamięci (doświadczenia brata pokazują ,że 16 to mało na współczesnego androida) dużym atutem też będzie niezła bateria i oczywiście miło jak by był na tyle na ile to możliwe bezawaryjny. Z tego co widzę reszta parametrów takich jak procek 4 rdzeniowy czy 2 GB ramu w tej kategorii cenowej to standard. Aparat może być przeciętny, nie mam również zajawki na jakieś designerskie ładne kształty.

Przechodząc do pytań:
Czy tym modelem warto sobie zawracać głowę?
Czy są jakieś modele na które powinienem zwrócić uwagę?

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
@MRacheron: Wielkie dzięki. Teraz mam zagwozdkę na kolejne parę godzin. Po raz pierwszy mam taki problem z kupnem telefonu. Przy poprzednich było dużo prościej miał dzwonić i mieć odtwarzacz mp3. Teraz trzeba przejrzeć setki testów procesora na różnych wersjach androida i wielu innych specyfikacji. A co najgorsze dojście do rzetelnych testów jest utrudnione przez pozycjonowanie które wyrzuca na wysokie miejsca w wyszukiwarkach recenzje typu "telefon jest ładny, działa ok jak
  • Odpowiedz