Wpis z mikrobloga

#dziendobry w sobotni poranek spod tagu #chinskiekody Kod na Mi5 w Banggood znowu działa, chociaż daje mniejsza zniżkę, ale za to Gearbest go dzisiaj pobija.
W Banggood Xiaomi Mi5 - 3/64 GB biały w cenie 218,03$ z kodem 5BGESM5642 (bez refa)
Xiaomi Redmi 4A 2/16GB złoty w cenie 99,99$ (bez refa)

W Gearbest:
Xiaomi Mi5 3/64 GB biały w cenie 206,99$ z kodem RMi5s (bez refa)
Xiaomi Redmi 4 2/16 GB złoty w cenie 109,99$ z kodem (bez refa)
Xiaomi Redmi 4X 2/16 GB złoty w cenie 109,99$ z kodem Red4XS (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 4 3/32GB Global złoty Snapdragon 625 LTE B20 w cenie 160,99$ z kodem REN4G (bez refa)
Asus ZenFone 2 4/16GB szary w cenie 128,99$ z kodem ZE5MS (bez refa)
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi 2. generacji z bluetooth 4.2 w cenie 23,99$ z kodem XiaomiB4 (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony
rybakfischermann - #dziendobry w sobotni poranek spod tagu #chinskiekody Kod na Mi5 w...

źródło: comment_Ui8niUc538R1exsZamqpalbgMCDkogUx.jpg

Pobierz
  • 11
Wołam zainteresowanych (51) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @dziabarakus @Dowluk @