Wpis z mikrobloga

@Lysyn: ten uczuć gdy każdy telefon ma numer pod który możesz wysłać darmowe smsy, ale lepiej używać jednej z pierdyliarda aplikacji, bo jak tak nie robisz to jesteś zacofany technologicznie xD
  • Odpowiedz
@Marmite: @Lysyn: Chyba trochę nie zrozumieliście mojego komentarza, bo właśnie wyżej napisałem feuerowi, że w dzisiejszych czasach, gdy praktycznie każdy ma rozmowy, smsy, mmsy, internet za darmo (w sensie płaci abonament czy coś) wysyłanie mmsów jest jak najbardziej normalne.

A co do WhatsApp chodziło mi raczej oto, że kontakt jest przypisywany pod numer telefonu i gdy ktoś ma darmowy internet a nie rozmowy, to jest to dobre rozwiązanie.
  • Odpowiedz
hyba trochę nie zrozumieliście mojego komentarza, bo właśnie wyżej napisałem feuerowi, że w dzisiejszych czasach,


@SmallCaracan: No właśnie zrozumiałem, dlatego napisałem to co napisałem xD
  • Odpowiedz
@feuer: Owszem, jeśli masz znajomych za granicą albo wysyłasz coś z wymienionej listy, wtedy jak najbardziej masz rację. Ale podejrzewam że w przypadku OPa ani jedno, ani drugie nie miało zastosowania.
  • Odpowiedz
@feuer: #!$%@? człowieku on pisze z jakąś 7 latka a Ty wyskakujesz z tekstem "MMS in 2k17 lol xD". To nie jest panienka do ruchania z Irlandii, tylko jakaś mała dziewczynka z jego rodziny. Świat nie kręci się wokół Ciebie i twojego ego.
  • Odpowiedz