Wpis z mikrobloga

  • 0
Pierwsza opcja jest z srodkiem który poradzil sobie z błotem i piachem zaschniętym na aucie. Czekasz dwie minuty i zaczynasz myć standardowo. Gorąca woda i duże cisnienie, u mnie działało jak złoto
  • Odpowiedz
@zakir91: Byłem na cechowej ale podszedłem do myjki na piechotę bo była ogromna kolejka i przyjrzałem się opcjom a także jak to wygląda w praktyce gdy inni użytkownicy używali tego programu. Ta "aktywna piana" to lipa jakich mało i z aktywną pianą za wiele to wspólnego nie ma... tak jak pisał @estkt: szampon z dodatkiem bo nawet się nic nie pieniło tylko spływało zupełnie normalnie bez oporu.. można
S___K - @zakir91: Byłem na cechowej ale podszedłem do myjki na piechotę bo była ogrom...

źródło: comment_CXpa8lYDR4mUJh3l2Yl5DuVA7oTiTpAq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@S___K: ale żeś się uparł na tą pianę, a tak na dobrą sprawę ona Gówno daje tylko fajnie wygląda mimo wszystko... No może coś daje, jak ktoś swoje auto myje raz na rok i wpierw trzeba mocny bród roztopić
  • Odpowiedz
@estkt: No napaliłem się ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kupię na początek pianownicę ręczną i wyjebongo na te marne myjki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w hucie dla szukających bardzo mocnej piany jest myjnia bezdotykowa firmy karcher fakt trzeba wrzucić więcej kasy niż na standardowej myjni ale tam piana była tak gęsta że nie chciała się spłukać jak myłem auto
  • Odpowiedz