Wpis z mikrobloga

Jestem na kilku grupach na FB. To co się tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie już dawno skazali Markusa, mimo, że nie ma przeciwko niemu żadnych dowodów. Chca linczu. Cały czas pojawiają się posty do samodzielnego wykonania sprawidliwości. Hieny, a nie ludzie. Brzydze się.

#magdazuk #magdalenazuk
halfmaniac - Jestem na kilku grupach na FB. To co się tam wyprawia przechodzi ludzkie...

źródło: comment_4IZ0CS0gTgSJ3SshO43nLalBljOlb8TM.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amoooc: Ludzie sami się nakręcają, bo chcą afery. Nie chcą wyjasnienia sprawy, nie obchodzi ich co stało się z Magdą. Chcą krwi. Cały czas powielają fałszywe infromacje z internetu i oskarżają Markusa o najgorsze zbrodnie mimo braku dowodów.
  • Odpowiedz
Wstawiłem na jednej z grup takie podsumowanie

Trzeba zrobić małe podsumowanie, bo widzę, że cały czas pojawiają się cały czas te same pytania i oskarżenia w stronę Markusa. Czytać, a później nie siać fermentu i insynuacji. Opierajmy się na faktach
1.Czemu Makrus nagrał rozmowę? Nagrana rozmowa to nie pierwszy kontakt Markusa z Magdą. Już wcześniej dochodziły sygnały o jej dziwnym zachowaniu. Markus kontaktował się z konsulatem i biurem podróży. Nagrał rozmowę, aby mieć w razie czego dowód z którym mógłby zgłosić się do odpowiednich służb. Bardzo dobre i racjonalne postępowanie.
2. Gdyby nie filmik Markusa, to nikt sprawą by się nie zainteresował, a tak zainteresowali się nią ludzie, media i służby, przez co będzie można ustalić prawdziwą przyczynę śmierci Magdy.
3."Markus nic nie zrobił" Jak to nic nie zrobił? Kontaktował się z konsulatem, kontaktował się z biurem podróży, skontaktował się z policją - do tego potrzebował dowodu w postaci filmiku, wysłał jej na pomoc swojego znajomego, który miał ważny paszport i znał języki. Nie mógł nic ponad to zrobić.
  • Odpowiedz
@halfmaniac: No ale to Rutek sam nakręcił głupi. Najpierw wysnuwał jakies podejrzenia, bo "Markus sie nie chciał spotkac z biurem rutkowski". A teraz twierdzi ze Markus jednak niewinny... I kto tu niby zamęt wprowadza. A poza tym niby dlaczego Markus miałby sie spotykać z Rutka Biurem, skoro wiadomo ze ten pajac tylko cyrk bedzie z całej sytuacji robił. Ja sie nie dziwie, na jego miejscu też bym nie chciała miec
  • Odpowiedz
@katyperry92: Tak, ja też bym z rutkiem nie rozmawiał. To już nawet nie o rutkowskiego chodzi. Ludzie na grupach karmią się jakimiś postami trolli z Twittera czy anonimowymi komentarzami na internecie, które sugerują, że Markus był wmieszany w zabójstwo modelki Karoliny, handel żywym towarem i przemytem narkotyków. Bajki, na któe nie ma dowodów. A ludzie za te teorie daliby się zabić - lub zabiliby Markusa.
  • Odpowiedz
@katyperry92: Ale jak to? Jesteś kobietą i nie słuchasz swojego faceta? powinien Cie do kaloryfera paskiem od spodni przywiązać! Co prawda u arabów kobiet sie nie szanuje, nie to co u nas, ale kobiety powinny słuchać się facetów!

grażynowa hipokryzja.
  • Odpowiedz
@halfmaniac: Ludzi sprawa porusza bo a) Egipt więc ciapaki i imigranci b) Markus to nie jest polskie imię więc myślą ze to ciapak, a on lepiej kleci zdania po polski niż oni. Tępi ludzie pilnie chcą dopasować sprawę pod swoje chore rasistowskie poglądy i nawet nie pomyślą ze to Polak z niemieckim paszportem. Jeszcze te teksty że jak to baba sama wyjechała.. BEZ FACETA. Po prostu k---a, jak masa innych
  • Odpowiedz
@halfmaniac: To dlaczego jej nie pomógł? Wierzył, że ktoś ją zgwałcił, ale w to, że jej pilnują to już nie? Czemu nie zadziałał z biurem podróży, żeby zmienić jej otoczenie i ludzi w okół niej?
  • Odpowiedz