Wpis z mikrobloga

Dobra mirki mam kod do MediaMarkt, ale podobno ten sklep nie jest dla idiotów, więc nie mogę robić tam zakupów. Nie jestem pewien czy jest on przypisany jedynie do mojego konta, ale chyba nie. Jak ktoś ma dużo wolnego czasu to może sprawdzić regulamin. Kod obniża cenę zakupów o 5 lub 10% w zależności od produktu. Do wykorzystania jest 160, więc jeśli kupicie produkt o wartości 1600 PLN, któremu przysługuje 10% to oszczędzicie 160 PLN. Kod jest ważny do 13 maja, więc losowanie zrobię dzisiaj około północy, żeby zwycięzca miał czas na wykorzystanie. Wylosuję kogoś z plusujących, zielonki nie biorą udziału. Powodzenia :)

#rozdajo #mediamarkt
Pobierz gucias - Dobra mirki mam kod do MediaMarkt, ale podobno ten sklep nie jest dla idiotó...
źródło: comment_RWyszG5RnF6bpHHLjWcEUomfWTvAQvHP.jpg
  • 5
@gucias: tym kodem można np kupić doładowanie PSN z 10% zniżki (taka mini cebula 100 zł za 90). Sam mam jeszcze 130 zł rabatu do wykorzystania wiec dzięki. Z tego co pamiętam to jest to kod przypisany do Ciebie, ale zawsze możesz komuś coś zamówić z odbiorem osobistym i płatnością przy odbiorze.