Wpis z mikrobloga

#csiwykop
Wystarczy zwolnić film ze szpitala i przewinąć kilka razy by zobaczyć,że kolo w białym wali ją z główki(baba troche zasłania)chwile jest oszołomiona,następnie wyciera twarz z jej krwi i zerka na poplamiony podkoszulek.Ona już wiedziała,że to koniec i walczyła o życie.Grupa z Polski(wiadomo kto) dogadała się z arabusami upozorowaniu samobójstwa Magdy.Ponieważ dłużej nie mogli jej kontrolować,dostawała psychozy i mogła ich wydać zachowaniem.Za dwie godziny była już zmasakrowana.
Przebili jej płuco żeby zrobiono transplantacje krwi,to bardzo możliwe.
Miala coś dostarczyć lub pojechała jako Hostessa. Arabusy się napali i złamali zasady i podali GHB .Dziewczyna doznała szoku,załamania nerwowego.Panikują,bo ludzie to widzą,więc zaczynają ją szprycować,praktycznie już do ostatniego dnia.
Coraz głośniej wypowiadają się autorytety ,nawet słuchałem byłego funkcjonariusza chyba kontrwywiadu.Ma ogromną wiedzę o tym co dzieje się za zasłoną w Polsze,szok.?
  • 8
@toztoSzok: Myślę też iż powinniście rozważyć też udział mossadu w całej akcji, wiadomo powszechnie iż izraelowi zależy na zepsuciu wizerunku krajów arabskich... No i na nagraniu w 0.31 wyraźnie słychać strzały z użyciem tłumika, wg mnie zlikwidowano jedynego świadka który widział dosypywanie LSD do drinka dziewczyny... Ktoś w ogóle sprawdził jaka była faza księżyca i koniukcję planet ???
Pobierz fishery - @toztoSzok: Myślę też iż powinniście rozważyć też udział mossadu w całej ak...
źródło: comment_NckXOEdA2bXSi8BU9nXAYNLMgIu0KFLJ.jpg
@comielipsa:
Mam wątpliwości czy kiedy przyjechała 28 to od tamtej pory była cały czas w szpitalu.30 wieźli ją nieprzytomną na wózku w drzwiach.To był muzułmański teatrzyk,a za kilka godzin po szprycy,była nadpobudliwa.Faktem jest,że już chyba wiedziała o końcu jak zaczeli ją bić.
@factoryoffaith_: Na tabletce, jak wyostrzyć klatkę metodą CSI widać wyraźnie że jest napis LSD. Wiadomo jednak że mossad stara się zrzucić winę na bogu ducha winnego (czekaj, muszę doczytać o co tam chodzi, w sumie wyłowiłem z tego bełkotu jedno imię ) Marcusa. Tak więc zapewne tak jak twórca tego tematu napisał było to GHB dla niepoznaki oznaczone LSD. To ma sens!