Wpis z mikrobloga

  • 31
#magdazuk Oglądnąłem właśnie film od niediegietycznie (pozdro!)
https://youtu.be/zkAeRfTYE-s
A w szczególności nagrania że szpitala posegregowane według godzin zajścia i zauważyłem ciekawą rzecz.

(6:32 na filmie) Magda wjeżdża do szpitala i jest spokojna. Nie ma nigdzie kolesia w kraciastej koszuli. Sam personel medyczny + chyba później wchodzi rezydent (tego nie jestem pewny) Jest godzina 18:58.

(6:41 na filmie) Kolejne ujęcie - Magda kuca w framudze drzwi i nagle jakby coś zobaczyła próbuje wyjść z pokoju i zobaczcie kto stoi po lewej stronie i wychodzi za kadru? Pierwszy raz pojawia się koleś w koszuli w kratę. Zobaczcie sobie całą tą scenę. Ona chce uciec w dół ekranu. Nie próbuje ich obiec gdyż tam stoi koleś w kratę. Wygląda jakby bała się go jak skurczysyn. Gdy koleś podchodzi Magda jeszcze bardziej wariuje i wycofuje się do drzwi. Jest 23.48.

(6:58) Magda wybiega za winkla i goni ja koleś w koszuli w kratę. Gdy upada otaczają ją ludzie z obsługi szpitala. Reaguje agresją - znów tylko i wyłącznie na kolesia w koszuli w kratę! Nie obchodzi jej reszta. Koleś w kratę nie uczestniczy także w wyniesieniu jej - gdyż ewidentnie nie jest członkiem personelu medycznego. Jest godzina 00:11.

Później mamy kilka scen gdy wożą ją już po upadku. Nigdzie nie ma kraciastej koszuli.

Kim jest ten typ?
Twitterowy informator oprócz cennych wskazówek wypuścił też sporo bzdur.
Jedną z mnie wiarygodnych była informacja, że koleś w koszuli w kratę to ten cały "Złoty". Typ nie wygląda na Polaka ale... Ktoś zapodał jego domniemaną fotę, na której koleś ma, że tak powiem 'taką urodę' i jeśli to jest on - nie skreślałbym tej tezy.
snow - #magdazuk Oglądnąłem właśnie film od niediegietycznie (pozdro!) 
https://youtu...

źródło: comment_TIjGfX04DLR9JA7ebQjgDyPyv0QaEMrd.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@snow: mnie tez ten koleś od samego zastanawiał ale nikt inny na nienzwracal uwagi.
Dla mnie Magda w tym momecie wpada w szał lub coś zaczyna krzyczeć na tego na podłodze a ten po lewej najpierw zakłada ręce za głowe co wg mnie jest w stresie można przetluczyc jako "o #!$%@? nich ona wyluzuje bo sie robi jakaś chora akcja" i później wyciąga ręce do przodu jakby ja chciał uspokoić, nie
  • Odpowiedz
@misieg8: ponieważ Magda była najprawdopodobniej pod wpływem czegoś, może było tak, że tak na niego reagowała, bo kogoś jej PRZYPOMINAŁ, ale nim nie był... np na filmiku z hotelu gdzie Magda leży skulona w drzwiach, widać jakiegoś typa w podobnej koszuli... ale nie widać twarzy... myślę że to ślepy zauek, jeśli nie pojawi się coś nowego nie da się na podstawie tego co jest dostępne nic wysnuć
  • Odpowiedz