Wpis z mikrobloga

Mam iPhone 6s Plus kupionego podczas premiery czyli ponad rok temu i bateria w użyciu trzyma mi około 5 godzin przy normalnym użytkowaniu. Jak jest u was? To Ok? Czy pora na wymianę baterii? Mam tez 7 kupiona niedawno i widzę ze tam jest około 6 godzin w użyciu #ios #iphone #apple
  • 21
@Huck: @FLAC: w zimę czasami zdarzało sie tak, ze jak polezal chwile w samochodzie podczas minusowych temperatur to z 40% nagle sie robiło 20% a potem sie wyłączał xD Moze przez to sie jakos rozkalibrowała :/
@taco: wszystko w porządku. to ajfon. musisz zbudować specjalny generator energii, potem dom, specjalne Igniazdko i potem użyć ipowersupply . wtedy bateria będzie "Trzymać" ci 2 dni
@taco: W takim razie znasz już powód, mojemu znajomemu kiedyś w ip6 po nocnym ładowaniu napuchła bateria i zbiła ekran od środka :D ps. Możesz jeszcze włączyć oszczędzanie baterii, nie przeszkadza a troszkę pomaga .
@taco: No tak jak Ty mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ładowarka zawsze w kieszeni jak wychodzę z piwnicy. Co do przeładowywania podczas ładowania w nocy to #!$%@? tam, nieprawda. Najważniejsze, żebyś nie pozwalał zeby telefon rozładował sie z braku baterii to pewnik. Poza tym nie ma za bardzo czym sie przejmować. Na AppStore sa programy do dbania o baterie, używałem i polecam, chocia jest to trochę kłopotliwe
@taco: Battery Doctor - Master of Battery Maintenance autorstwa Beijing Kingsoft Internet Security software Co.Ltd
https://appsto.re/pl/VioOA.i używałem tego przez jakis czas, No ale do tego potrzeba trochę cierpliwości. Raz miałem 6s i dbałem i #!$%@? codziennie ladowalem według przepisu i w #!$%@? i wszystko i jeb pewnego razu jeb na ziemie i #!$%@? nie ma szkła i trzeba było nowy ajfon kupić i teraz trochę na #!$%@? podchodzę do tego