Wpis z mikrobloga

Przemyslalem dzis sprawe i typuje swoja wersje:

W gre byc moze wchodzi przemyt polknietych w saszetkach/ampulkach dragow i rozszczelnienie sie czesci. Stad strach przed badaniami(kilkukrotna odmowa) oraz przed powiedzeniem do telefonu co sie konkretnie stalo.

A takze przekonanie ze juz stamtad nie wroci. To moze byc tak strach przed smiercia od za duzej ilosci narkotyku w ciele(koniec koncow jedna z przyczyn zgonu byla niewydolnosc nerek, raczej nie od salatki w hotelu ;)) jak i przed wiezieniem(dlugim i raczej w nieprzyjemnych warunkach).

Gdyby chodzilo o gwalt zbiorowy czy inna forme zmuszenia do prostytucji to facet z rezydentem(a przynajmniej tenze rezydent) nie staraliby sie jej tak szybko sciagnac do Polski. Raczej przeciwnie probowlaiby ja tam przetrzymac i zaszantazowac by nic nie sypnela. A gosc ja zawiozl na lotnisko i probowal zapakowac do samolotu. Jakby chcial ja zatrzymac w Egipcie to to dzialanie ni #!$%@? nie ma sensu.

Dochodzi dosc klasyczny model szybkiego zarobku, wlasnie na takim przerzucie dragow. Laska byla splukana, pozyczala kase od rodziny. Moze wersja z wycieczka niespodzianka to sciema dla rodziny. Stad taka tajmenica, ze nawet im nie mowila dokad ta wycieczka. To tlumaczy tez ze poleciala sama, wersja z paszportem moze byc sciema.

W kazdym razie akcja z gwaltem nie uzasadnia w moim odczuciu tego co sie dzialo dalej. Tzn. prob tak szybkiego (juz po 2 dniach zaczeli sie starac) sciganiecia jej do kraju.

P.S. Kolejne watki to smierc jakiejs modelki z przed roku?, trzymajacej sie z tym samym towarzystwem. Obstawiam ze ekipa dziala w branzy erotycznej + dostarczanie dobrych dragow do tego(albo dziewczyn do dragow, nie wiem na czym lepiej wyjda :P)

Kolejna ciekawostka to udzial pewnego pana i jego agencji detektywistycznej w obu sprawach.
Nie wiem jak w kwestii tamtej modelki, ale teraz sam sie zglosil i pracuje za darmo. No niby za reklame. Moze.

A moze ma innych mocodawcow i tylko ma zamiesc sprawe i zrzucic wine na gwalt, tak by przemyt cpania nie wyszedl na jaw. Teraz jeszcze organizuja jakies protesty przed ambasada Egitu w Wawie. Na moje to zaslona dymna, bo sensu to w tym nie ma.

Edycja: Jeszcze relacje ze laska zaczela sie dziwnie zachowywac(plakac) juz na lotnisku w Polsce, po rozstaniu z chlopakiem. To pasuje do paniki, gdyby sie bala ze moze wpasc na przemycie. Innego uzasadnienia takiego zachowania nie bardzo widze.
W Ameryce Pld czesto po zachowaniu (strachu, niepewnosci) rozpoznaja takich "turystycznych" przemytnikow.

#magdazuk
#magdalenazuk
  • 17
@Aster1981: też rozważałem taką wersję ale przypomniałem sobie pewien dokument, gdzie babka przewoziła w sobie narkotyki schowane w...prezerwatywie. a prezerwatywa schowana w jelicie grubym, dokładniej w końcowym jego odcinku :) żeby łatwo można potem było wydać dragi z powrotem na swiat. była mowa, że ten sport jest smiertelny bo rozszczelnienie takiej prezerwatywy to pewna smierć.

wiele małych ampułek/kapsułek/saszetek schowanych w odbycie być może i ma sens ale nie jestem co do
@kocham-pati-3: staral sie ja uspokoic i dowiedziec dokladnie co sie dzieje. Rozmowa byla po tym, jak nie wsiadla do samolotu. Rownoczesnie szybkie upublicznienie rozmowy oraz sam fakt ze nagrala ja osoba rzecia, moze swiadczyc ze to tez forma alibi dla czlonkow grupy. Ze nie weidzieli o co chodzi, ze starali sie pomoc etc.
Nie wiem rowniez, w jakim stopniu byly zaangazowane poszczegolne osoby.
@Zapaczony: no i ? Co to ma
@piekuo: co za brednie. Kazda ekipa przerzuca tam gdzie moze sprzedac. A z Polski w swiat idzie duzo kokainy. Polska jest hubem.
I nie ma znaczenia zadne "znalezienie" tylko to, ze tu jakas grupa ma dostawce hurtowego a tam, np za posrednictwem rezydenta czy pracownikow hoteli sprzedaja detalicznie.
@Aster1981: W Afryce produkuje sie kokaine, kto by chciał robić przemyt #!$%@?ńsko drogiej kokainy z Polski, kraju UE, skoro ma bliżej Nigerie, Kamerun i Liberie ? W Egipcie jest lepszy dostęp do wszelkich środków niż w Polsce. Marihuane też do Holandii byś chciał przewozić ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aster1981: Dobrze że mamy na wykopie eksperta od przerzutów narkotyków ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej by Ci biznes upadł gdybyś chciał do Egiptu przerzucać kokaine z Polski do której prawdopodobnie dotarła własnie z Egiptu
@piekuo: po co zmyslasz takie glupoty? Juz wczesniej opisalem mechanizm dzialania malych grup i ich zarabiania.

Natpomiast o tym ze Polska jest hubem do przerzutu koki wiadomo od lat. Temat czesto poruszany przy wpadkach jakichs duzych transportow do Polski.

Nie ma tez tak naprawde znaczenia skad tu trafia hurt. Wazne gdzie taka mala grupka ma swojego dostawce oraz gdzie ma sprzedaz, bo tam musza dostarczyc towar.