Wpis z mikrobloga

tl;dr Właśnie dostałem fakturę z LajtMobile na 1270zł... #!$%@? ['] ['] [']. A miało być 15zł miesięcznie. Myślcie mireczki o wszystkim co podpisujecie, tym bardziej, że reklam LajtMobile na wykopie jest w opór (tak mi się wydaje).

Nie jest to nagonka na Lajta, jedynie moja osobista historia i wypracowana doświadczeniem opinia.

W związku z tym, że dużo podróżuje pomiędzy trójmiastem a Warszawą to korzystałem z LajtMobile w pakiecie na rozmowy + 20 GB internetu za 36 zł. Jednak w LajtMobite nie było możliwości dokupienia transferu po wykorzystaniu tych 20 GB i net po prostu się wyłączał (albo był limit gruboo poniżej 32 kbit/s bo kompletnie nic nie działało) więc zacząłem korzystać z internetu w PLAY. Kilka miesięcy temu pojawiła się oferta w Lajt na darmowe rozmowy do wszystkich za 15 zł. A że odpowiadało mi to w pakiecie z nielimitowanym netem w play za 45 zł to się skusiłem, bo za 60 zł miałem mieć wszystkiego w opór.
No i podpisałem aneks zmieniający abonament z 36 zł na 14 zł w ostatnich dniach marca. Nie spodziewałem się, że od razu zostanie zmieniony plan taryfowy więc jeszcze w kwietniu jak na autostradzie A1 nie łapało mi zasięgu z play to przełączałem na Lajta, tak jak to miałem w zwyczaju.
Założyłem też, że jak już wejdzie ten pakiet w życie to będzie to oferta bez internetu, tak jak było pośrednio na banerach reklamowych - bez możliwości transferu danych, ponieważ za 4 zł więcej była oferta z internetem 1 GB - po wykorzystaniu transfer zwalniał do 32 kbit/s.
A w moim pakiecie jak było? Transfer danych - 50 kB za 1 grosz w przypadku braku wykupienia usługi w pakiecie (domyślnie bez neta). Czyli za 4zł miesięcznie więcej mógłbym spać spokojnie z 1GB.
Nie mam żalu do nikogo. Jedynie #!$%@? mnie brak logiki w ofercie i szukanie haków na klientów, tak żeby bez wczytywania się w umowę można było jakoś naciągnąć.
Pozostaje mi pismo do lajta albo wizyta osobista i prośba nie wiem o co...

Jak to mówią, skąpy dwa razy traci...
#lajtmobile #telefony #internet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach