Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. Nie będzie wesoło.

Mam 24 lata, własną działkę, dom. Oczywiście, nie dorobiłem się tego, spadek po ojcu który zmarł całkiem niedawno.

Jestem też alkoholikiem - tak w wieku 24 lat nadużywam alkoholu jakieś 5 razy za mocno i łączę to z pracą - (w pracy nie pije). Z narkotykami też jestem dość blisko. Kilka razy skończyło się to - nieciekawie, a wręcz #!$%@?.
Na razie sprzedałem trochę ziemi, żeby wyjść na zero z długami które ciążyły rodzinie, jakiś KRUSy i inne gówno nie płacone od 10 lat.

Nie jestem odpowiedzialną osobą , szczególnie w ciągach narkotykowo-alkoholowych i boje się, że #!$%@?ę wszystko. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
Ja wiem ile gówna i trolli pojawia się na amw, więc przeżyję zasyp śmiesznych komentarzy dla plusików. Pomocą również nie pogardzę.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 23
Ludzie, Wy nie macie pojęcia co to alkoholizm.
Co za rady...
- idź pobiegaj hehe
- znajdź sobie hobby
- znajdź sobie kobietę
- uprawiaj sport
- ogarnij się
Znam człowieka którego ojciec się zachlał na śmierć w wieku 50-kilku lat, jego brat zapił się w wieku 45 lat a on patrzył jak mu brat umiera z odległości 1 metra, 2 razy stracił prawo jazdy za spowodowanie wypadku samochodowego po pijaku, ma