Wpis z mikrobloga

Dobra, wczoraj były rady dla niebieskich jak wyjsc z #przegryw to teraz dla rozowych #tfwnobf ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Nie księżniczkuj - pamiętaj, że jak chcesz byc ksiezniczka to szukasz ksiecia - ktory w hierarchii ma takie same prawa i obowiazki co Ty - nie parobka ktory bedzie wszedzie za Toba latał. A jak chcesz służbę to zatrudnij sprzątaczke i uczciwie jej za to płać.
Oczywiscie jesli Ci to odpowiada, żeby wsadzic chlopca pod pantofel to później nie płacz, że poszedł do lepszej. Związek powinien się opierać na wzajemnym wsparciu i uzupełnianiu się, a nie jednostronnym wymaganiu jednoczesnie nie dajac od siebie nic.

2. Nie czekaj wiecznie na pierwszy krok - i o ile przyjelo sie za pierwszym razem to facet zagaduje (chociaz niekoniecznie sie z tym zgadzam) to nie każ mu cały czas wychodzić z inicjatywą i pierwszemu zagadywać, bo któregoś dnia się nie doczekasz aż zagada pierwszy bo będzie miał to w dupie.

3. Hehe te słynne pasje - żeby nie było, te punkty są w losowej kolejności a nie, żadnej hierarchi - no ale coz, kosmetyki to nie pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Okazuj zainteresowanie. Jak w punkcie drugim, jesli bedziesz chlopaczka olewac to on oleje Ciebie. Rozowe lubia stosowac rozne gierki, ale uwierz mi - faceci ich totalnie nie ogarniaja i Cie kopna za nie w dupe, no chyba ze jestescie w gimnazjum

5. Bądź zadbana - faceci zwracaja duza uwage na wyglad. I nie chodzi o tone makijazu i pomalowane paznokcie. Chodzi o to, zeby paznokcie nie byly obgryzione, zęby nie swiecily na zolto, wlosy nie byly tluste i zeby nie #!$%@? od Ciebie - wydaje sie niedorzeczne ale znalam takie dziewczyny.

6. badz rozmowna. to troche wpasowuje sie w pkt 2. i 4 - bo jak nie jestes rozmowna, facet moze odniesc wrazenie ze sie na darmo produkuje bo i tak masz go w dupie

7. Przestan zwracac uwage na wzrost - zwlaszcza jak sama do najszczuplejszych nie nalezysz. Tak samo jak my lubimy wysokich tak faceci lubia szczuple - z tym, ze my przewaznie mamy jakis wybor i mozemy schudnac pare kg. Faceci juz nie podrosna.

8. #logikarozowychpaskow - pewnie wiekszosc z Was nawet sobie nie zdaje sprawy, ze często zachowuje sie nielogicznie ale pilnujcie tego, bo jest to żenujące zachowanie.

9. Nie badz materialistka. Płać za siebie, a jak masz ochotę na jakas zachcianke to sobie na nią zapracuj. Chłopak to nie bankomat

9. Dużo się usmiechajcie - chyba, że macie niekorzystne uzębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MangoZjem - Dobra, wczoraj były rady dla niebieskich jak wyjsc z #przegryw to teraz d...

źródło: comment_NVPrCnx3gyqYrHaUVlbQ4eNlV646kzcH.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Dlatego, że poważniej będę traktować kogoś kto jest zawodowym piłkarzem i zarabia na tym spore pieniądze od kogoś kto pracuje w korpo za 2k i pasjonuje się samochodami w sensie, że zna modele, jeździ na jakieś zloty czy jeździ czasem na tor.
  • Odpowiedz
Przestan zwracac uwage na wzrost - zwlaszcza jak sama do najszczuplejszych nie nalezysz. Tak samo jak my lubimy wysokich tak faceci lubia szczuple - z tym, ze my przewaznie mamy jakis wybor i mozemy schudnac pare kg. Faceci juz nie podrosna.

@MangoZjem ee a jak sama jestem wysoka? XDDDD I niski wzrost naprawdę mnie odrzuca, no co poradzę
  • Odpowiedz
@Dabel: xD nie zycze Ci tego ale pieniadze raz są a raz ich nie ma, wiec jesli opierasz relacje ze znajomymi glownie na pieniadzach to nie wroze Ci sukcesow w zyciu towarzyskim. jasne, ze są ważne w zyciu i tu sie zgadzam ale to nie one wyznaczają to jaki ktoś jest. znam ludzi co zarabiają w korpo jak to mowisz 2k i są to bardzo fajni ludzie których traktuje powaznie
  • Odpowiedz
@Dabel: malo tego, dodam jeszcze ze sa dla mnie duzo bardziej wartosciowi niz niektorzy ktorym sie fartem dobra prace i pozycje udalo zdobyc i im odbila sodowka do glowy
  • Odpowiedz
@hyperballad: tak powazniej, naturalnym jest dla mnie to, ze w zwiazku to kobieta jest nizsza itd. no i jak pisalam, te rady nie sa uniwersalne no ale jak laska 160 potrafi skreslic goscia ktory jej we wszystkim pasuje oprocz tego ze ma 175 zamiast 180 no to imo ma jakis kompleks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Jak się nie umie dysponować pieniędzmi to owszem, raz są, a zaraz potem ich nie ma. O dziwo osoby, które wiedzą jak mądrze korzystać z finansów zawsze je mają. Nie napisałem z resztą, że znajomości opieram na pieniądzach, jednakże jak mam się z kimś kumplować to niech chociaż będzie z tej klasy średniej. Dałem szansę biedniejszym dwa razy w życiu, dwa razy zostałem przez nich okradziony. Kręcę się w
  • Odpowiedz
Dałem szansę biedniejszym dwa razy w życiu, dwa razy zostałem przez nich okradziony. Kręcę się w towarzystwie raczej dobrze usytuowanych osób, mieliśmy tam trzech znajomych z biednych typowo "blokowych" rodzin. Zgadnij ilu z nich w końcu komuś coś ukradło z zazdrości i dlaczego "mieliśmy" jest czasem przeszłym? Pospólstwo niech się kumpluje z pospólstwem i tyle.


@Dabel: dwoch mnie okradlo, wszyscy biedacy to zlodzieje xD musisz bardzo nienawidzic ludzi skoro tych
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie tylko fart, ale i genetyka. Chociażby dzieciaki z lepszych rodzin mają statystycznie wyższe IQ i lepiej radzą sobie w życiu nawet jeśli nie jadą na znajomościach. Tam, gdzie bieda tam zazdrość i patologia, tak to wygląda w praktyce. Poznałem sporo osób, jak ktoś nie miał kasy + pochodził z klasy robotnicznej to ZAWSZE coś z nim było nie tak. Niech se ktoś zarabia te 2k, ale jest bardzo
  • Odpowiedz
@MangoZjem: XD, Widziałem tamten post, i chyba tylko ja się chichrałem jak głupi skoro z wielu podpunktów 90%+ było: "ALE JAK TO GRY NIE SĄ PASJĄ !?" : D.

Co za ludzie XD. Pomijam przekręcanie twojej wypowiedzi i manipulowanie tak by wyszło, że to ty jesteś tą złą.

Znalezienie kobiety to nie problem wystarczy tylko:
a) Być czystym i schludnie ubranym ( po wpisie który zebrał 1k+ plusów gdzie to: "hehe mężczyźni myją się tylko w 3 miejscach" mogę sądzić że to jest główny powód
  • Odpowiedz
Wymień czynniki losowe, które mają komuś odebrać pieniądze i które nie są przy tym skorelowane z głupotą


@Dabel: co prawda jest skierowane empatia ale wystarczy, ze powaznie ktos z Twoich bliskich zachoruje i bedzie potrzebna kosztowna operacja - chociaz pewnie Ty masz w dupie innych i liczy sie tylko Twoj hajs
druga sprawa, wypadek powodujacy, ze nie mozesz pracowac w zawodzie, do tego tez j/w kosztowne operacje + rehabilitacja
a
  • Odpowiedz
@MangoZjem: O dziwo te wypadki i choroby to mimo (że tak często się o tym mówi) to stosunkowo rzadkie przypadki. Większość problemów finansowych nie wynika z tego, że robi się kosztowne operacje w juesej tylko z tego, że na przykład zachciało się sklejać bachora i bierze się na kredyt większe mieszkanie. Najlepiej usprawiedliwić to "nie byciem egoistą", a nie po prostu przyznać się do bycia normikiem, a co za tym
  • Odpowiedz