Wpis z mikrobloga

Dobra, wczoraj były rady dla niebieskich jak wyjsc z #przegryw to teraz dla rozowych #tfwnobf ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Nie księżniczkuj - pamiętaj, że jak chcesz byc ksiezniczka to szukasz ksiecia - ktory w hierarchii ma takie same prawa i obowiazki co Ty - nie parobka ktory bedzie wszedzie za Toba latał. A jak chcesz służbę to zatrudnij sprzątaczke i uczciwie jej za to płać.
Oczywiscie jesli Ci to odpowiada, żeby wsadzic chlopca pod pantofel to później nie płacz, że poszedł do lepszej. Związek powinien się opierać na wzajemnym wsparciu i uzupełnianiu się, a nie jednostronnym wymaganiu jednoczesnie nie dajac od siebie nic.

2. Nie czekaj wiecznie na pierwszy krok - i o ile przyjelo sie za pierwszym razem to facet zagaduje (chociaz niekoniecznie sie z tym zgadzam) to nie każ mu cały czas wychodzić z inicjatywą i pierwszemu zagadywać, bo któregoś dnia się nie doczekasz aż zagada pierwszy bo będzie miał to w dupie.

3. Hehe te słynne pasje - żeby nie było, te punkty są w losowej kolejności a nie, żadnej hierarchi - no ale coz, kosmetyki to nie pasja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4. Okazuj zainteresowanie. Jak w punkcie drugim, jesli bedziesz chlopaczka olewac to on oleje Ciebie. Rozowe lubia stosowac rozne gierki, ale uwierz mi - faceci ich totalnie nie ogarniaja i Cie kopna za nie w dupe, no chyba ze jestescie w gimnazjum

5. Bądź zadbana - faceci zwracaja duza uwage na wyglad. I nie chodzi o tone makijazu i pomalowane paznokcie. Chodzi o to, zeby paznokcie nie byly obgryzione, zęby nie swiecily na zolto, wlosy nie byly tluste i zeby nie #!$%@? od Ciebie - wydaje sie niedorzeczne ale znalam takie dziewczyny.

6. badz rozmowna. to troche wpasowuje sie w pkt 2. i 4 - bo jak nie jestes rozmowna, facet moze odniesc wrazenie ze sie na darmo produkuje bo i tak masz go w dupie

7. Przestan zwracac uwage na wzrost - zwlaszcza jak sama do najszczuplejszych nie nalezysz. Tak samo jak my lubimy wysokich tak faceci lubia szczuple - z tym, ze my przewaznie mamy jakis wybor i mozemy schudnac pare kg. Faceci juz nie podrosna.

8. #logikarozowychpaskow - pewnie wiekszosc z Was nawet sobie nie zdaje sprawy, ze często zachowuje sie nielogicznie ale pilnujcie tego, bo jest to żenujące zachowanie.

9. Nie badz materialistka. Płać za siebie, a jak masz ochotę na jakas zachcianke to sobie na nią zapracuj. Chłopak to nie bankomat

9. Dużo się usmiechajcie - chyba, że macie niekorzystne uzębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MangoZjem - Dobra, wczoraj były rady dla niebieskich jak wyjsc z #przegryw to teraz d...

źródło: comment_NVPrCnx3gyqYrHaUVlbQ4eNlV646kzcH.jpg

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
@Limonene: Niby dlaczego? Nic tak nie irytuje jak grube lochy, które maja leniwe dupska, nic ze sobą nie robią, #!$%@? pizzę a jeszcze oczekują adorowania. A niższy koleś, co ma zrobić ze wzrostem? A jest od razu skreślony. I nie jestem niski (186 here) ani tfwngf, to po prostu się zgadza. Nie wymagasz od siebie, nie wymagaj od innych, jestem tu z niskimi ziomkami.
  • Odpowiedz
@Hadzi: ale przyznasz, że każdy ma prawo wymagać tego, co mu odpowiada, prawda? I najwyżej nie znajdzie nikogo kto ją zaakceptuje. Ale przecież że dziewczyna jest przy kości to nie oznacza, że mogą jej się podobać tylko niscy i grubi faceci, prawda?
BTW

Nie wymagasz od siebie, nie wymagaj od innych, jestem tu z niskimi ziomkami.


to znaczy, że dla niskich facetów zostają tylko małe, grube dziewczyny? XD
  • Odpowiedz
@Limonene: nie, ponieważ niscy faceci nie odpowiadają za stan swojego wzrostu, jeżeli do tego są grubi zaniedbani to niech giną, ale jeżeli są zadbani i ćwiczą, ubierają się dobrze itd, to zasługują ba więcej uznania niż gruba księżniczka
  • Odpowiedz
@Hadzi: no właśnie, i teraz sam sobie przeczysz bo mówisz, że grube dziewczyny nie mają wymagać od faceta wysokiego wzrostu (czyli jak są szczupłe to mogą) ale niski zadbany facet nie zasługuje na "skończenie" z grubą dziewczyną. Trochę się nie trzyma kupy. Bo w końcu każdy będzie wymagał czego innego i nikt z nikim nie zostanie xD Ja nadal jestem zdania, że każdy sobie może wymagać czego chce i a
  • Odpowiedz
@Limonene: Ale jakie przeczysz xD, cały czas pomijasz fakt, ze grubym się jest z wyboru a niskim się rodzisz. A to jest tutaj najważniejsze i dlatego uważam, że nie ma na tej płaszczyźnie symetrii.
  • Odpowiedz
@Hadzi: no dobrze, ale jeżeli ktoś się dobrze czuje gruby i mu to nie przeszkadza (mówię tu o kilku kilogramach nadwagi a nie niemożności wstania z łóżka) i dodatkowo znajdzie partnera, który jest obiektywnie od niego atrakcyjniejszy i "spełnia jego wymagania" to chyba będzie okej, nie? Nadal nie rozumiem jakiegoś faworyzowania niskich facetów w tej kwestii. Jak ktoś nie ma kompleksów na punkcie wzrostu to nikt nie zwraca uwagi na
  • Odpowiedz
@boltzmann: Nie zwracaj się do mnie "wy" bo jestem jedną osobą. I wciąż piszę, że bycie niskim to nie kalectwo. Wszystko można nadrobić odpowiednim podejściem. Mówienie "umów się z nim bo jest niski i nic już z tym nie zrobi" jest śmieszne. Nie możesz kogoś zmusić żeby spotykał się z kimś kto nie jest dla niego atrakcyjny.
  • Odpowiedz