Wpis z mikrobloga


Czołem 4,5 kilogramowe arbuzki,

jesteśmy tu nowi, więc wypada się przywitać. A jak najlepiej się przywitać, gdy ma się na stanie trochę gadżetów? A prostym rozdajo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mamy jeszcze kubków, które moglibyśmy sprezentować @Felonious_Gru do testów, więc zaczynamy delikatnie... ale najpierw trochę prywaty. :P

Na swoim facebookowym fanpejdżu organizujemy konkurs w którym do wygrania jest 2 dniowy (dla czterech osób!) pobyt w Zakopanem (klik). Zasady są całkiem proste. Za Twoim oknem stoi wiatrak, na oknie masz panele, a pod spodem geotermię większą niż w Toruniu? Zrób sobie z nimi zdjęcie i wrzuć na nasz fanpage. Przy ocenianiu zdjęć będziemy brali pod uwagę głównie pomysłowość, więc kto ma wygrać jak nie mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i oczywiście zapraszamy na naszą stronę - swiatoze.pl.

A teraz obiecane rozdajo. Wśród plusujących wylosujemy dwie osoby, którym wyślemy zestaw ze zdjęcia - tj. bluza z naszym ekskluzywnym logo i zestaw smyczy.

#fotowoltaika #oze
SwiatOze - ! tldr: #rozdajo bluzy dla plusujących

Czołem 4,5 kilogramowe arbuzki, ...

źródło: comment_Wy1ZOl363qX3KwWdtDowIMF8p3VD480t.jpg

Pobierz
  • 24
@SwiatOze: Cześć. Fajne rozdajo ale nie interesuje mnie bluza. Za to interesują mnie te smycze :) Kolekcjonuje smycze i takich nie mam. Jest szansa takie ze dwie dostac od was? Bardzo prosze.