Wpis z mikrobloga

Moi Drodzy,
Ponownie zwracamy się do Was z prośbą o testy i opinie dotyczące naszej przeglądarkowej gry quizowej z rosyjską ruletką w tle. Dla przypomnienia wspomnę tylko, że tematyka dotyczy gier, a link do gry znajduje się poniżej:

>>> LINK DO GRY <<<

Link do FB: Fanpage

Szybkie przypomnienie zasad:
1. Gra składa się z pięciu podstawowych rund + ewentualnej szóstej (dogrywki)
2. W każdej rundzie gracze odpowiadają na jedno pytanie, a dobra odpowiedź wynagradzana jest punktami. W przypadku błędnej odpowiedzi gracz kręci ruletką i jego przetrwanie zależy od jej wyniku. Czas na udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie to 10 sekund.
3. Gra nie wymaga logowania/rejestracji, wystarczy wejść na stronę, dołączyć do wybranego pokoju i rozpocząć grę.

Ostatnie Wasze wskazówki dały nam wiele do myślenia i dzięki nim wprowadziliśmy nowe rzeczy, a także usunęliśmy różne błędy. Prawdę mówiąc część rzeczy została przepisana od nowa. Główne zmiany w porównaniu do poprzedniej wersji to:

a)wprowadziliśmy opcję logowania (nieobowiązkowego) a razem z nią statystyki, dzięki którym gracz ma wgląd do ilość rozegranych gier oraz wygranych i przegranych,
b) dodaliśmy ranking graczy "Top 10" z najlepszymi wynikami,
c) udostępniliśmy użytkownikom formularz dodawania sugestii pytań, dzięki któremu możecie wysyłać swoje propozycje pytań. Gorąco zachęcamy Was do korzystania z niego, dzięki Waszym pytaniom baza szybciej się powiększy. Link do formularza
d) dodaliśmy dużą paczkę nowych pytań.

W dalszym ciągu pracujemy nad rozbudową projektu, ale do bardziej oficjalnej premiery coraz bliżej. Zachęcamy Was również do odwiedzin i polubienia naszego fanpage'a na FB, aby być na bieżąco z nowościami. Będziemy Wam bardzo wdzięczni za kolejne testy i uwagi, które bardzo nam pomogły poprzednim razem. I raz jeszcze zachęcamy do podsyłania pytań.

#technologia #gry #programowanie #quizowanie #ama #gamedev
Pobierz HadesMX - Moi Drodzy,
Ponownie zwracamy się do Was z prośbą o testy i opinie dotyczą...
źródło: comment_F5vNxuT7YKne2UZIkAAAKKrY5mB1czsO.jpg
  • 75
@HadesMX: Yhm no ok, to jak rozumiem obaj mieliśmy ruletkę, obaj przeżyliśmy i on miał więcej punktów? Ale wcale nie jestem pewny, czy on ją miał. Zobaczcie, czy macie dodany warunek, by robił ruletkę, tylko jeśli mam jeszcze szansę wygrać, no bo jeśli nawet przy przeżyciu miałbym mniej punktów, to po co ją robić:P. Piszę dlatego, że mała szansa była, żebyśmy obaj mieli tyle samo punktów, obaj mieli ruletkę i obaj
@HadesMX: Chrome Wersja 52.0.2743.116 m
nie mam możliwości aktualizacji do nowszej, gra zatrzymuje mi się na odliczaniu przy uruchomianiu na 1 sekundzie zarówno w trybie normalnym jak i incognito
@HadesMX: gdy kręci się ruletka i klikniemy enter to jej animacja się zatrzymuje. Pytania też się powtarzają, pograłem tak z ~20 minut i już jedno widzę z 4-ty raz. Rejestracja przez FB i G+ nie działa (przynajmniej mi, w FB się w ogóle okno nie włącza a w oknie G+ jakiś błąd wyskakuje).
@zzbkk: To nie wina przeglądarki, masz zablokowaną część ruchu sieciowego przez adminów. W domu będziesz mógł pograć:)
@TrueSlav: W grze chodzi m.in. o to, aby przejść ją do końca, czyli prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania:) Jednak w przypadku błędnej odpowiedzi jest jeszcze szansa na przetrwanie. A rywalizacja pomiędzy graczami to dodatkowa zabawa:)
@SpcHere: Na jakiej przeglądarce sprawdzałeś logowanie?
@TrueSlav: Myśleliśmy trochę nad tym, ale chcieliśmy poniekąd dać szansę na wygraną każdemu. Prawdę mówiąc w ostatniej rundzie może się dużo zmienić, dzięki czemu gracze z mniejszą ilością punktów mogą mieć nadzieję na wygraną do samego końca gry. Natomiast jeśli jeden gracz będzie mocno dominował nad innymi i na końcu nie będzie musiał kręcić ruletką (w przypadku błędnej odpowiedzi), to już w trzeciej rundzie inni mogą zacząć wychodzić z gry:)