Wpis z mikrobloga

Młodzież Wszechpolska, nasza przyszła prawicowa elita, 'uprawie politykę' w Tczewie.

1. Zakłóca pikietę antyfaszystowską.

2. Wyrywa flagę.

3. Chwali się tym na FB (anonimowo, rzecz jasna): https://www.facebook.com/Wszechpolacy/photos/a.1033125133462973.1073741828.1032569363518550/1223244924450992/?type=3&pnref=story

4. Bohaterska akcja husarza z MW wyglądała jak następuje. (Policja w liczbie sztuk 2 siedziała zamknięta w samochodzie).

5. W niedalekiej przyszłości możemy oczekiwać oburzonych pisków MW, że jakie bojówki, kamią pieskikotki i przynoszą biednym dzieciom prezenty.

#bekaznarodowcow #zalpatrzec #polityka (?)
Andreth - Młodzież Wszechpolska, nasza przyszła prawicowa elita, 'uprawie politykę' w...

źródło: comment_sBo0IOjJc8SLTp87rJR5EW6VEumtLz9R.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Po prostu antifa dostała po mordzie i tyle xD


@rider3031: Nie jesteśmy bojówkami, chlip, chlip. Czemu mówicie o faszystowskich bojówkach, wy niedobrzy ludzie, chlip, chlip. My nigdy żadnej przemocy, chlip, chlip. Nikogo nawet nie obrażamy, chlip, chlip.
  • Odpowiedz
@Hamouma: Wiem, półgłówki z MW ukradły raz transparent OSA (Obywatele Solidarnie w Akcji). Półgłówki z ONR zaś w Zakopanem i Przemyślu wyrwały starszym paniom flagi KOD.

Ktoś skomentuje zakłócanie manifestacji i kopanie we czterech leżącego, co tak uprzejmie zalinkował fan 'dawanie po mordzie' powyżej? Czy całee oburzenie wieelbicieli wolności z wykopu jest zarezerwowane dla pokojowych kontrmanifestacji przeciwko nacjonalistom?
  • Odpowiedz
@Andreth: patologia ale te kilka sekund kopniaków to i tak nic w porównaniu do np gnoju jaki robili fani Konkwisty88 na Woodstocku albo jak #!$%@? fani Slayera butują ludzi,którzy wpadną im pod nogi przy pogowaniu
  • Odpowiedz
to i tak nic w porównaniu do np gnoju jaki robili fani Konkwisty88 na Woodstocku albo jak #!$%@? fani Slayera butują ludzi,którzy wpadną im pod nogi przy pogowaniu


@Hamouma: A co to mnie obchodzi? Tam przyszli ludzie pokojowo demonstrować, a nie się #!$%@?ć z patologią. Byli starsi ludzie. Patologia samowolnie przeniosła swoją manifestację, zakłócała pikietę antyfaszystowską i napadła na demonstrujących. Przy całkowitej bierności policji.

Jakieś wyrazt oburzenia, czy są zarezerwowane dla
  • Odpowiedz
@Andreth: no przecież piszę,że jestem oburzony atakowaniem innych demostrantów,po prostu to leży w naturze takich grup,przenoszą swoje kibolskie zwyczaje poza stadion,na trybunie da w ryj np kibolowi Lechii a potem jeszcze jebnie jakiegoś lewaka ku chwale ojczyzny,ot margines
  • Odpowiedz
obywatele.ru


@Ciemny_linuksowiec: Niedawno bezczaszkowce sie darły, że " ORP banderowców popierajo!!!" a teraz "ru"? #fucklogictollharder

ma ból dupska o antife


Mam "ból dupska" o napadanie patoli na pokojowe demonstracje i kradzież. Zszokuję cię, ale "Antifa" ma takie samo prawo do demonstracji, ochrony mienia i nietykalności osobistej jak wszyscy inni obywatele.
  • Odpowiedz