Wpis z mikrobloga

@KikU: Rok temu jak jeszcze były nieco tańsze. Noszą się znakomicie. Póki co jednak obecna cena odstrasza. Nie mniej jednak nie znam innej firmy, która oferuje podobną jakość, mankiety itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@crazyfigo: fakt, tanie nie są, dlatego rozważam zakup 4paka żeby oszczędzić. A pamiętasz może jaka była różnica w cenie w stosunku do teraz?
  • Odpowiedz
@KikU: są warte swojej ceny, mam chino X-Press i Slap Up oraz spodnie lniane, wszystkie noszą się znakomicie - jakość wykonania usprawiedliwia cenę, są znacznie lepiej wykonane niż np. spodnie Charless Tyrwhitt w tej samej cenie, a niewiele gorzej od wielokrotnie droższych spodni Pantaloni Torino

@crazyfigo: Mi wydaje się jednak, ze ceny są takie same (bądź zbliżone) do tych sprzed 2-3 lat
  • Odpowiedz
@KikU: uważałbym tylko na uda, ja mam dość rozbudowane i miałem problem z chino o regularnym kroju - musiałem zamówić rozmiar większe i zwęzić je w pasie, by uda i łydki pasowały, a niestety w tabelach tego wymiaru nie ma podanego.
  • Odpowiedz
@KikU: szczerze to nie mam pojęcia, jeśli wielopak nie ma naliczonego rabatu, a po prostu kosztuje daną kwotę to powinno być OK. Ale nie wiem czy ten kod jest w ogóle aktualny, bo ma już kilka lat, w tym czasie strona się zmieniła
  • Odpowiedz
@KikU: nie dostrzegam między nimi wielu różnic… Nigdy nie wiedziałem na czym konkretnie polegają, kroje są mocno zbliżone. Xpress mają nieco grubszą tkaninę, ale to w międzyczasie mogło się zmienić
  • Odpowiedz
@KikU: Od siebie dodam żebyś pilnował komunikacji z nimi. Oni naprawdę szyją fajnie, tylko mają tyle zamówień że czasem przegapią Twoje modyfikacje. Oczywiście po zwróceniu uwagi zawsze poprawiają (i, w moim przypadku, dorzucają kod rabatowy). W dodatku zamawiając kilka par domyślnie szyją pierwszą i Ci wysyłają i jak potwierdzisz że wszystko dobrze leży to dopiero potem wyślą resztę.

Natomiast ekstra jest to że można naprawdę dużo rzeczy modyfikować. Chcesz chinosy
  • Odpowiedz
  • 0
@Xune: Wow, mega cenna podpowiedź z wyższym stanem. Dzięki Stary. Ja tych spodni potrzebuję do zestawów koordynowanych, do tego jestem zdecydowanie z przedziału rozmiarów XL, więc wyższy stan jest przeze mnie zdecydowanie pożądany. Masz jeszcze jakieś cenne podpowiedzi na co warto zwrócić uwagę lub co można pod siebie zmodyfikować? Z góry dzięki.
  • Odpowiedz
@KikU: Chyba tylko zwróć uwagę na ten wymiar w udzie i łydce. Poza tym ciężko mi stwierdzić. Wyższy stan to dla mnie podstawa jeśli chodzi o wygodę, a już szczególnie z koszulą. W tym przypadku jak najbardziej poleciłbym Ci poprosić Benevento żeby najpierw wysłali pierwszą parę, przymierz, zrób zdjęcia, wyślij do nich i omów poprawki (jeśli trzeba będzie) i dopiero wtedy niech szyją całość. Po prostu się tak umów :D
  • Odpowiedz