Wpis z mikrobloga

@Pajlot: Najlepiej spytać kogoś z sąsiadów, o ile nie pomyli działania netu z zasyfionym komputerem.
A poza tym zamawiając na odległość masz 14 dni na rezygnację.

P.S. Możesz podać adres budynku na priv, to sprawdzę jaka jest dostępna oferta i ew. ogarnę podłączenie:)
@Pajlot: I jak tam po 2 miesiącach? Wybrałeś vectrę?
Okazuje się że to jak działa MM oraz vectra, zależy w dużej mierze od lokalizacji. Wszyscy się dziwili że u mnie MM wyciaga bez problemów 120/12 (zamiast 10).
natomiast vectrę widziałem na zatorzu oraz na żołnierskiej i to była jakaś masakra. Na podstawie spostrzeżeń w tych lokalizacjach, nie zdecydowałbym się na vectrę nawet jakby ofertę mieli o połowę tańszą.

Czy ktoś ma
@HoRsHiN: wybrałem MM. Generalnie jest ok, chociaż czasem z jakiegoś powodu trzeba zrestartować router. Zdarzyło się kilka kilkugodzinnych awarii. Mogło być gorzej generalnie. Niedługo przenoszę usługę pod inny adres, zobaczymy jak tam będzie działał.
@Pajlot: Zależy jaki masz router. Miałem dwa tp-linki i na obu dla świętego spokoju ustawiłem restart raz w tygodniu bo się wieszały. Zmieniłem na wyższy model netgear i mam spokój od kilku miesięcy. Jak masz możliwość potestowania innego routera to może to być dobrym rozwiązaniem.
@HoRsHiN: to był właśnie tp link, jeden z najpopularniejszych modeli. Teraz będę miał inny tej samej firmy. Vectry nie wybrałem bo po prostu nie było pod moim adresem.