Wpis z mikrobloga

Jeżeli sprzęt był wystawiony na ekspozycji, to musiała być naklejona etykieta. Jeżeli tak wyjąłeś z pudełka, to powinna mieć klej bezinwazyjny i powinno odejść bez problemu i śladu. Jeżeli żadne z powyższych, to suszarka, podgrzej delikatnie i jazda, powolutku odklejaj :)
@rob3rt90: Na poważnie to reklamuj. A powystawowy to zależy od sklepu. Kupiłem powystawowy telewizor, lodówkę, zmywarkę i tylko lodówka byla opisana, że zapoznałem się z jej stanem i do podpisu dla mnie. Telewizor po trzech miesiącach popsuł sobie matrycę więc wymieniono mi go w ramach reklamacji na model o 1000zł droższy z 3D.
Nie wpsomnę o tym, że na zmywarkę ugrałem sobie 3 miesięczny zapas tabletek do zmywania.
@rob3rt90: ściereczka z mikrofibry lub tetra i płyn do szyb i wszystko schodzi. I noe słuchaj tych co by reklamowali z powodu naklejki bo zrobisz z siebie nie powiem kogo... Przecież to jest tylko klej rozpuszczalny na wodę i nie niszczy matrycy
@Papoot telewizor chodził cały dzień i dalej nie mogę odkleic, chociaż pojawiły się bable na naklejkę :/ coś specjalnego robiłeś czy normalnie samo zeszło?

@Quattron wyczyścić to jeszcze luz, ja tego odkleic nie mogę :P
@rob3rt90: ściereczką zmocz naklejkę i zostaw na kilka minut a potem spróbuj zdrapac przez sciereczke lub delikatnie paznokciem (nie używaj zadnego przedmiotu chyba że owiniety czymś miękkim)