Wpis z mikrobloga

Jakie są najlepsze rozwiązania dla niskobudżetowych sklepów internetowych z małą ilością produktów (około 10)?
Szukam platformy do sprzedaży.

Jako przykład podaję:
http://hazel21.com/

Coś takiego by mnie satysfakcjonowało. Nie chcę pakować bóg wie ile w sklep, jeśli moze nic z tego nie wyjść. Co polecacie mireczki?

#sklepyinternetowe #ecommerce #programowanie #webdev #firma
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ppawel: Mireczek @helmutkoll polecił mi Shoplo i mówiąc szczerze spełnia moje wszystkie wymagania. Cenowo też jest dla mnie bardzo korzystnie, sensowny pakiet to 100-170zł miesięcznie i dla mnie to super opcja. Wydaje mi się, że nic lepszego na tą chwile nie znajdę i chyba nie potrzebuje
  • Odpowiedz
@kleeb: @penguin: przy WC problem jest taki, że praktycznie nie ma polskich szablonów i przygotowanie dobrze wyglądającego sklepu wymaga troche umijęteności programowania i ogarnięcia grafiki.
niestety te wszystkie SaaSy interesują się Tobą do momentu płatności faktury, także też średnio.
  • Odpowiedz
@murinius: saasy są dobre jak masz większy asortyment niż ten o którym rozmawiamy. No i dopiero zaczynasz. Pomagają we wszystkim. Współpracuje praktycznie że wszystkimi platformami sklepowymi. Miałem bardzo dużo sklepów testowych na tych platformach. Stąd moja propozycja woocommerce oraz Presta. Przy tych potrzebach wystarczą. I do tego mały nakład środków.
  • Odpowiedz
@kleeb: rozumiem, ale WooC czy presta to nie są platformy "plug and play" jak niektórym się wydaje. żeby postawić dopracowany sklep który nie wygląda jak gówno trzeba sporo pracy i wiedzy, nawet jak kupisz fajny szablon.
  • Odpowiedz
@murinius: tak. Dokładnie. Jak kupisz saasy to także trzeba trochę posiedzieć. Z czego masz jakieś wsparcie.
Przy open source musisz radzić się na forach i szukać rozwiązań. Odwieczny dylemat.
  • Odpowiedz