Wpis z mikrobloga

Studiuje ktoś może na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i mógłby mi powiedzieć czy jest zadowolony ze swojego wyboru, jakieś plusy albo minusy tej uczelni? Zastanawiam się nad informatyką na niej, ale niestacjonarnie i widzę tam teraz tylko kierunek "informatyka w biznesie", chociaż dopatrzyłem się, że był kierunek "informatyka i ekonometria", tylko teraz go nie widzę w ofercie na ten rok, to jak to jest w końcu, istnieje jeszcze ten kierunek? Fajnie byłoby, gdyby znalazł się ktoś studiujący na tym uniwersytecie właśnie informatykę w jakiejś formie i się na jej temat wypowiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studia
  • 4
  • Odpowiedz
@chuuck: studiowałam na UE. co prawda nie informatykę w biznesie, ale może trochę Ci pomogę. na pewno mogę powiedzieć, że to generalnie przyjazny uniwersytet - dopóki nie poszłam na UWr nie doceniałam tego, jak bardzo miłe podejście do studiujących mają prowadzący i słynne panie w dziekanacie na UE. moje wrażenia są ok. Co do kierunku, to czy informatyka i ekonometria nie była specjalnością w ramach kierunku informatyka w biznesie? Jeśli tak,
  • Odpowiedz