Wpis z mikrobloga

@lukaschels: Warto bo lepszy ekran i lepszy aparat, dlatego sam zrobiłem taka zamiane prawie pół roku temu

czy warto jak bateria trzyma czy równie dobrze?


Przy mocnym korzystaniu SOT to 3-4h więc z baterią jest średnio, ratuje się powerbankiem z QC3.0
@Frezzek: używam, jakość troche gorsza jak na zdjęciach aparatem, porównywałem z p8 lite to mi5 wypada co najmniej 3x lepiej,
niestety też zależy wszystko od wersji snapa, ja jak trafiłem na dobrą co ładne zdjęcia wychodzą na niej to już nic nie aktualizuje, obecnie mam wersje 10.1.1.0
@Ritycho u mnie na rn3p jest tak, że z przedniej kamerki jest lepsza jakość niż z tej z tyłu, tylni aparat robi w miarę zdjęcia z bliskiej odległości, natomiast z daleka wyglądają bardzo słabo
@Frezzek ja czasami z żoną bawię się snapem i jakość zdjęć jest bardzo fajna, matryca jest ultrapixel więc zdjęcia wychodza fajnie na snapie.
A codzienne fotki selfie sa ładne ale trzeba brać pod uwagę że bardzo uładnione ( z braku lepszegos słowa). Przez funkcję"upiekszanie". Ale spokojnie są niezłej jakości.
Boże w słabym oświetleniu ten aparat robi brzydkie zdjęcia? Jezus ludzie wystarczy wejść w tryb ręczny i ustawić go. Nie potrzebujecie żadnego statywu bo telefon bez problemu stoi w pionie. Telefon można ustawić nawet tak że ludzie nie wiedzą czy zdjęcie było robione w nocy czy w dzień. Zdjęcia w słabym oświetleniu są nie ładne na alternatywnych systemach.