Wpis z mikrobloga

@NiepodlegleWybrzezeKlatkiSchodowej
Ciężko powiedzieć. Trzymam się Jordanów od wielu lat z dwóch względów:
1. Gram w kosza jakies 12 lat, kocham ten sport, grałem też w lidze amatorskiej (ale na wysokim poziomie), więc utozsamiam się z marką.
2. I przede wszystkim Jordany to buty naprawdę wysokiej jakości i wiem, że kupuję obuwie na wiele lat. Wiadomo, są modele lepsze i gorsze, ale generalnie całą markę #!$%@? ponadprzeciętna jakość. Również do grania korzystałem z
@Tomba: 1. Jaki to jest model?
2. Na jakiej pozycji grasz? :d
3. W jakim mieście ta liga
4. Nie myślałeś żeby przejść na jakieś buty z zoomem albo airem?
I pamiętaj, kto wysoko skacze ten krótko skacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@intires98
1. 8 retro
2. Z racji wzrostu (185) głównie rozgrywający i sg. Ale wiesz jak to z grą amatorską, trzeba byc elastycznym, więc zdarzało mi się grać jako skrzydłowy :-P
3. Co do miasta, to chciałbym zachować tutaj chociaż minimum anonimowości, więc tutaj Ci nie napiszę gdzie. Ale to duże miasto, a większość grających drużyn w tej lidze składała się z graczy, którzy grają/grali w 3/2 lidze (więc ta liga amatorska
@Tomba:
3 true blue - karton nie skóra,
4 royalty - te złote elementy mega tandetnie wyglądają,
6 alternate - krzywo pomalowane czerwone elementy,
4 bred - odpadająca farba po kilku wyjściach, jak nie po pierwszym,
1 royal 2017 - problemy ze skóra na toeboxie, różne faktury skóry na swooshu, śmierdziały klejem przez pudełko,
4 alternate - odpadająca czerwona farba

można wymieniać... buty za ~700zł.
@masiej no cóż, jak wspomniałem wcześniej, są modele lepsze i gorsze. Widocznie trafiłeś na #!$%@?. Szkoda, ale mam nadzieję, że jesli jeszcze kiedyś zdecydujesz się na Jordany, to trafisz na porządne :-) większość z tych, które miałem wytrzymywaly spokojnie ~3 lata, potem zarzynalem je jeszcze przez rok na boisku i w pracy (jak gdzieś dorabialem jako fizol).
Szanuję za rzetelną argumentację, rzadko sie to tutaj spotyka