Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale tu jest #!$%@? XD #!$%@? sie z trzema gildiami bo co mamy robic w gierce? expic asury do usranej smierci gdzie kazdy tam juz po 100 leveli #!$%@? - nie ma contentu na tym serwerze na 150+ bo nie ma skryptow pod questy i wyspy. 6 typa odpalonych na miescie z RS biega a te trzy gildie nie potrafia sie dogadac ze soba i postawic opor. Jak 160 MS to w 4 typa na 100 levelach idzie #!$%@? na luziku (a 100 lvl z kasa na supple ktorej jest mnostwo to maks 2 dni expienia) ale no zamiast sie zebrac lepiej sie splakac na czacie i kleic depo :D jak ktos ma mentalnosc taka ze lubi byc bity i nie jest w stanie sie postawic to trudno liczyc na rezultaty jakiekolwiek. Nie wiem ja bym np nie potrafil grac w gierke gdzie ktos mnie klepie a ja nic z tym nie robie i nawet nie probuje.
#wykopots
  • 22
@kitz: Tobie się wydaje, że każdy ma ochotę robić jakieś układy przeciwko wam i się z wami użerać? Czy wy naprawdę w tej gildii jesteście tak mentalnie ograniczeni? #!$%@? jak głupim trzeba być, żeby do sprowokowania PVP w grze wymyślać godzinę policyjną i tłuc innych graczy. Koleś, wyście #!$%@? ganiali ludzi myśląc, że zrobicie jakieś powstanie przeciwko wam na serwerze. Błagam, przestańcie. Przecież wy nie możecie być aż takimi idiotami.
@kitz: no to zostaniecie se sami na serwerze zajebisty pomysl ruszenia pvp XDDD ale w sumie to mnie to nie boli, administracja wyglada na uposledzona wiec niech serwer ginie

19:34 GM ADMIN [3000]: ponad 1000 zlotych wylozylem zebys mogl sobie pograc
19:34 GM ADMIN [3000]: w #!$%@? to mam
19:34 GM ADMIN [3000]: nikt cie nie zmusza zeby tu grac
19:34 GM ADMIN [3000]: powiedzialem, nie podoba sie to #!$%@?
19:34
@kitz: aha i zabijanie random lowlvl ma zmotytowac tamte 100+ levele zeby ich bronili czy co? XDDDDDDDDDDDDDDDD #!$%@? co ja czytam

czyli wasza zajebista logika:
1. nudzi nam sie bo nikt nie chce sie #!$%@?
2. bedziemy #!$%@? wszystkich losowych ludzi
3. ludzie maja zycie wiec nie beda expic 24/7 zeby sie z wami bic na ots 100 osob wiec ludzie po prostu opuszcza serwer
4. zostaniecie sami na serwerze
5.
@kitz: Na kazdej edycji byla opozycja i serwery padly. Twoj argument jest inwalida. Z reszta coraz bardziej utwierdzam sie w przeswiadczeniu, ze wy zyjecie oderwani od rzeczywistosci. Ja sie unioslem, pobluzgalem i mi przeszlo. A ty z ekipa dalej zostaniecie na tym swoim zenujaco niskim poziomie.