Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecywałem - post o Pokemonach. Na pewno nie ująłem wszystkich problemów, ale skupiłem się na tych, które mi najbardziej przeszkadzały. Oczywiście, napiszcie, co Wam się nie podoba i czy też nie rozumiecie, czemu niektóre legendy mówią. Zapraszam :) #pokemon #pokemonysaglupie #leniwiec

http://leniwiecpisze.blogspot.com/2017/05/pokemony-sa-gupie.html

@MiltonSquire no i największy problem, że flagowym Pokemonem nie jest Gardevoir...
@brzydki_ork no i się zmieściłem w jednym ;D
@OliverQueen o Ashu nawet kilka akapitów się pojawiło
szogu3 - Tak jak obiecywałem - post o Pokemonach. Na pewno nie ująłem wszystkich prob...

źródło: comment_8Alcyb9et7ptZy6cjU6FZpLN9RHIZjgn.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 1
@szogu3 chwilka, to czasem nie jest tak, że sam Pikacz nie chciał wyewoluować na przekór woli Asha?
Ash wygrał Ligę Pomarańczową (sezon 2) jednak nie była ona oficjalną częścią Ligii właściwej
  • Odpowiedz
@szogu3: cośtam cośam, Ash nie ewoluował Pikachu, bo by się zmienił, cośtam cośtam

Z tego co pamiętam, to Ash pozwolił Pikachu wybrać czy ten chce ewoluować. Jak widać nie chciał.

Mówiące legendy - dużo osób mówi po francusku, ja też mam możliwość się tego nauczyć, ale tego nie robię. Może te legendarne Pokemony też mogą, ale tego po prostu nie chcą?

Posiadanie legend przez trenerów - no to w sumie nie
  • Odpowiedz
Może Ash chce dobić setny poziom i dopiero wtedy ewoluować w Raichu!?

Raichu nie uczy się już nowych ruchów przy kolejnych poziomach (co nawet było poruszone w jednym z odcinków).

no i nigdy nie wygrał żadnej ligi

Wygrał pomarańczową xd

A filmy to osobna sprawa xD
  • Odpowiedz
@szogu3: Co do siły pioruna pikacza z pokedexa, gdzieś czytałem taką teorię, że te wpisy w pokedexach są robione przez dzieci które te pokemony złapały. Dlatego też na przykład Arcanine według pokedexa porusza się z prędkością światła bo jakiemuś guwniakowi wydawało się, że ten piesek biega bardzo szybko i tak wpisał.
  • Odpowiedz
@szogu3: problem Asha aka Satoshi jest po prostu dziwnym trenerem. Wygrał frontiera ale przegrał wszystkie ligii (co można podciągnąć pod teorię z Ho-Oh). Jeżeli wygra ligę to będzie to znaczyło, że skończy swoją podróż.
W ogóle pokemony są nielogiczne, weźmy takiego Mew, który posiada DNA każdego pokemona i Arceusa stworzyciela. Co było pierwsze? Kura czy jajko?
  • Odpowiedz
  • 0
@EissIckedouw w samym serialu za Pokedexa odpowiedzialny był pewien ekscentryczny profesor mueszkający samotnie na wyspie, otoczony zewsząd Slowpokami
Resztę dopiwiedzcie sami xD
  • Odpowiedz
@mfek00: Brzmi jak plan - kiedyś powinni zrobić takie hiper realistyczne MMO z Pokemonami, na przykład na te śmieszne okularki, których nazwy teraz nie pamiętam. I z opcją zakładania swoich biznesów :DD
  • Odpowiedz