Wpis z mikrobloga

I to jest piękno lub raczej przekleństwo polskiej piłki. Górnik Zabrze, drużyna po spadku, grająca padakę z zespołami z 1. ligii, potrafiąca przegrać z MKS'em Kluczbork, drużyną z którą każdy wygrywa, miażdży Chojniczankę Chojnice, jedną z kilku drużyn walczących o awans do Ekstraklasy, 6 do #!$%@? 1. Nie 1:0, nie 2:0, ale 6... #!$%@? 6... Bożeeeee...
#mecz #ekstraklasa #1liga #gornikzabrze #polskapilka #chojniczanka
  • 9
@Buraczany: I to jest piękno lub raczej przekleństwo europejskiej piłki. FC Barcelona, drużyna świeżo po porażce 0-4, grająca padakę z zespołami z ogórkowej La Ligi, potrafiąca przegrać z Deportivo La Coruną, drużyną z którą prawie każdy wygrywa, miażdży PSG, jedną z kilku drużyn walczących o zwycięstwo w Lidze Mistrzów, 6 do #!$%@? 1. Nie 1:0, nie 2:0, ale 6... #!$%@? 6... Bożeeeee...
@Buraczany: Widziałem ten mecz, znam sytuację w 1. lidze. Wbrew pozorom, Górnik ciągle walczy o Ekstraklasę. Ale skąd ten nagły zryw, że pierwszy raz w sezonie aplikuje tyle bramek rywalom, to ja nawet nie wiem xD Generalnie, 1. liga polska to śmiech wielki. Po 28 meczach lider ma 52 pkt, a trzy kolejne zespołu 47 xD I Górnik, który ma 40 pkt, jest 10. w tabeli, ciągle ma szanse, bo zostało
@Wozyack jakie osiem, teraz po tej kolejce Górnikowi zostało 5 kolejek. Teoretycznie można zapomnieć już o awansie, ale patrząc na czoło tabeli, to w tym sezonie będzie wszystko możliwe.
@Buraczany: a nie wydaje Ci się, że CHOJNICZANKA CHOJNICE tak jak Termalica kilka lat temu nie ma stadionu i szans na licencję i musi po prostu przegrać? Eh zobaczysz kolejne mecze Górnika :)
@89neo: Na pewno tak jest, ale na potrzeby wpisu pominąłem ten fakt. Chodziło mi o sam wynik. Czytałem właśnie gdzieś, że Chojniczanka odpuści końcówkę sezonu, podobnie jak i Gieksa, brak stadionu i hajsu na licencję. Nie piszę, że Górnik nagle zaczął grać i jeszcze będą mieli awans, czeka ich jeszcze kilka #!$%@?.