Wpis z mikrobloga

Wykopki z #poznan, niedługo się przeprowadzam ze swój #rozowypasek ze wsi do miasta i się zastanawiam, ile Was kosztuje miesięcznie życie w Poznaniu? Celujemy w coś raczej standardowego, bez luksusów - kawalerka, jedzenie w domu, tranport miejski, no i internet obowiązkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 28
  • Odpowiedz
@enslavedeagle: a gdzie będziecie pracować? Jeszcze do niedawna miałem mieszkania na wynajem na osiedlu Lecha w niskim bloku (4 pietra), powierzchnia 42m2, zazwyczaj chciałem 1100/1200 za najem plus opłaty (dla dwóch osób około 400-500zł bez tv/internet), ale znudziła mi się ta zabawa bo co chwilę jakieś problemy (ostatnim razem wywaliłem najemce po 1,5mca - remont mieszkania drugie tyle trwał). Ale prawdę mówiąc jakby ktoś normalny chciał wynająć tj. taki co
  • Odpowiedz
  • 0
@kszaku ej mirku. Dalbys numer do siebie zeby wieczorkiem pogadac 5 minut przez telefon? Widze ze zorientowany w cenach jestes a ja z okolic lecha w sumie
  • Odpowiedz
@brudny: nie wiem czy pomogę aż tak szczegółowo :) może przesadziłem z tym do niedawna bo ponad pół roku temu sprzedałem mieszkanie i nie orientuje się raczej, a w Poznaniu nie mieszkam od 3 lat już (mieszkanie zostało to się najmowało, no ale średni to biznes wbrew pozorom ;/).
  • Odpowiedz
a gdzie będziecie pracować?


@kszaku: ja przy Marcelińskiej, a różowa tam gdzie ją przyjmą ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy siak będziemy czegoś szukać pewnie od razu (w połowie maja), bo nie widzi mi się dojeżdżać 60 km codziennie, więc czekanie na wakacje odpada. A szkoda, bo chętnie bym wynajął od prawilnego Mireczka :)
  • Odpowiedz