Wpis z mikrobloga

#idiotabuduje Tak jak zapowiadałem, oto zdjęcie włączników dzwonka w moim domu. Dziwnym trafem, wywalało kiedyś korki, ten z lewej od dawna nie działa. Teraz wiem dlaczego. Dlatego nauczę się wszystkiego, by móc położyć sobie nową elektrykę w domu bez żadnych fachowców z bożej łaski. Dziękuję, że mi pomagacie i doradzacie. Są postępy ale tylko dzięki waszemu zaangażowaniu. Pozdrawiam.
Ps: Czy można dwa przewody umieścić w jednym peszlu? Będą pod 230 ale po 3 żarówki LED na każdym tylko.
#elektryka #remontujzwykopem #budujzwykopem
z.....e - #idiotabuduje Tak jak zapowiadałem, oto zdjęcie włączników dzwonka w moim d...

źródło: comment_uYZ1Wl6KbJlzRUaYengmh1Rk6osLFDFN.jpg

Pobierz
  • 35
@GrzegorzMistical: Hydraulkika, słabe ciśnienie w niektórych rurach. szczególnie w łazience i #!$%@? nieraz z rur ale to chyba wina kolektora. Ogrzewanie=po przebudowie domu okazało się że rura główna od pieca blokuje nowe wejscie i trzeba sie schylać wchodzac do kotłowni. A elektryka to dramat.
@zarejestrowalemsie kto #!$%@? o zdrowych zmysłach, wiedząc, że szwankują mu instalacje w domu, robi remont BEZ wymiany tychże? Ja rozumiem, że niewiele wiesz w tych dziedzinach, ale skoro umiesz stawiać pytania na portalu ze śmiesznymi obrazkami, to chyba umiesz przeprowadzić jakiś risercz (choćby w necie) na temat swoich problemów i uznać w końcu, ze poziom twojej wiedzy w tym temacie jest za niski aby podjąć się tego samodzielnie. Przeczytaj sobie do ilu
@RoBee: albo sie nauczę i zrobię to dobrze albo zginę próbując. Wierze Mirkom oni wszystko tłumacza i wyjaśniają i nie ma takiej opcji ze wpuszczę kolejnego fachowca choćbym miał spłonąć, umrzeć od zaczadzenia i utonąć jednocześnie. Także Mirku albo będziesz tak miły i pomożesz albo przestań mnie odwlekać od nauki bo ja na pewno nie zrezygnuje. Pozdrawiam bez ciśnień.
@W_NOCY: Mirku nie wiem bo to wszystko zabudowane jest. Jestem nowym właścicielem nie wiem nawet jak ten kabel idzie bo nie byłem przy budowie wiem ze oba włączniki działały pod tym samym dzwonkiem wiec przy mojej znikomej wiedzy myśle ze było w nim 230 ale on nie działa i nie ma w nim żadnego prądu aktualnie bo sprawdzałem a w tym po prawej jest.