Wpis z mikrobloga

Tylu Polaków podobno jeździ do Egiptu i żaden jej nie pomógł ? Z kim wyjechała przecież nie pojechała bawić się sama , kogo poznała w trakcie podróży i ilu polaków wysłało biuro podróży do Egiptu ? ( ) Kto ją zgwałcił przecież nie egipcjanie bo tam głównie turyści bawili się. Dlaczego polaków trzyma się w Egipskich obozach ? https://mobile.twitter.com/GMesserszmidt/status/860194766163673088
#magdazuk #egipt #afera
  • 32
@benzdriver: Ja akurat mam jako takie doświadczenie z naćpanymi osobami. Ja bym próbował jej apytac jak się czuje albo coś, na pewno nie zostawiłbtm jej samej sobie.
Kiedys też mialem taki zjazd że nie potrafiłem wydusić z siebie słowa, byłem tak #!$%@? przerazony ze wpadłem w paranoję, myslalem ze wszyscy wiedzą i słyszą co myśle i kwestią czasu jest kiedy mnie zabiją.
@turok2016: Nie wiem. Ja bym przynajmniej próbował. Jak już mówiłem mam doświadczenie z naćpanymi, laskami, typami, po niektórych dragach np Alfa PVP, zjazd dla poszczególnych osób jest jednym z najgorszych przeżyć (wiem po sobie), zachowania są skrajnie różne od lęku i paranoi do właśnie nieopanowanej agresji, zostawiając taką osobę samej sobie jest #!$%@? pomysłem, gdyby ktokolwiek powiedział lekarzom że dziewczyna jest naćpana pewnie dali by jej jakieś uspokajacze i mam nadzieję