Wpis z mikrobloga

To może poprzedni model Mustanga? Ten egzemplarz modelowo i w papierach 2014, produkcja 2013. Automat + skóry, odpalający i jeżdżący, lekko przód, w środku wystrzelony tylko kierowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena? Około 43k + akcyza + naprawa.

Z innych ciekawych propozycji:
1. Auto idealne dla programista15k czyli Ferrari California
2. Dla fanów V8 - Audi S5 2012

Dla każdego coś się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tradycyjnie fotka od najładniejszej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochodyzusa <- nasz tag do ofert sprowadzenia aut z USA

#blkauto #motoryzacja #mustang #audi #ferrari #samochody #kupautozmikro #mirekhandlarz
BLKauto - To może poprzedni model Mustanga? Ten egzemplarz  modelowo i w papierach 20...

źródło: comment_a5GBTQ4YTKDO8AeVYFiwVQc9uFmBSyy2.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@NocnyPower: carguru.com.pl -> masz tam też zakładkę kalkulator, ale on często zawyża cenę. Ale masz wymienione za co płacisz :)
@magucio: będzie wysoki to fakt, ale jakieś ~190k za takie auto to i tak warto :)
  • Odpowiedz
@MrBanana: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam do kontaktu, dogadamy się i będziesz mógł się realizować złomując auta w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak całkiem poważnie - nikt nikogo nie zmusza do zakupu:)
  • Odpowiedz
@BLKauto:
Może i to nie V8, ale przynajmniej nie czterocylindrowy Ecoboost. Taki kompromis byłbym jeszcze w stanie zaakceptować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@magucio:
Pytanie czy te uszkodzone części to metal czy jakiś kompozyt/włókni węglowe - jak to pierwsze to bez problemu znajdzie się jakiś blacharz lakiernik który to wyklepie.
  • Odpowiedz
@BLKauto: serio tyle kasy bierzecie za sciagniecie? niezle, serio buy now jest 6tys, dobrze bedzie to pojdzie za 5+prom do niemiec wychodzi 6k$ = 24tys, clo i rozladunek w bremen max 1500$ czyli 30tys :) sprowadzenie do Polski 1,5k. Naprawde przycinacie na tym 10k? Pisac do mnie sprowadze za 37 :)
  • Odpowiedz
  • 0
@rasjanek20: Ok, sprowadz mi za 37 jestem chętny ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem że auto do portu zaniesiesz na plecach, nie zapłacisz opłaty aukcyjnej tylko wyniesiesz auto w nocy z miejsca licytacji, no i oszukasz urząd podatkowy Niemiecki lub Polski i nie zapłacisz VATu a do tego - zrobisz to wszystko za darmo :) Cena to 6000$ i od tej ceny liczyłem zakup i sprowadzenie. No i
  • Odpowiedz
  • 0
@Login_login: jakie 20tys? (ʘʘ) to znaczy chętnie tyle zarobię, ale myśle że nikt by tego auta wtedy ode mnie nie odkupił. Mirku, auto oprócz zakupu trzeba przetransportować, zapłacić VAT, agencje celne, tłumaczenia i inne rzeczy :)
  • Odpowiedz
@BLKauto: a karwa texas :) no tam dochodzi cos jeszcze :) BLK, sam sprowadzam samochod teraz, kosztowal mnie 3,3k$ a z oplatami do rejestracji wyjdzie mnie okolo 6k$. Ja tam dobrze Ci zycze :) co zarobisz to Twoje
  • Odpowiedz
  • 0
@rasjanek20: No to z 12 tys zrobiło się 24
Tutaj z 24 zrobiło się 43. Więc niby czemu moja cena jest zła? Opłaty proporcjonalnie wyższe bo auto droższe, normalna sprawa.
Jeśli sprowadzasz jako mienie przesiedleńcze i nikt na twoim zakupie nie zarobi - cena podana przez Ciebie jest realna.
  • Odpowiedz