Wpis z mikrobloga

Hahaha, śmieję się z tych wszystkich Januszy, którzy to hejtują DanielaMagicala i innych youtuberów. Prawda jest taka, że oni wszyscy mają na was #!$%@? bo poza tym, że możecie się przyczynić do tego aby utracili partnera nie możecie zrobić nic ( w sumie każdy może to zrobić, nie tylko to rakowisko więc nie ma się czym podniecać). Nigdy nie osiągniecie więcej nic od nich siedząc tu i pisząc te wasze wypociny. Radzę wszystkim zająć sie własnym życiem a nie ciągłym plotkom odnośnie innym. Sam nie oglądam już Magicala bo mam to w dupie co się tam dzieje i te całe "dymy", dawno mi się to znudziło. Wolę sobie obejrzeć innych, nawet Rafonix, Medusa przypadli mi do gustu bo tak na prawde nie są gorsi, prezentują dużo wyższy poziom. Najbardziej śmieszy mnie jednak to jacy jesteście zmienni, jednego dnia go nienawidzicie a drugiego go wspieracie, pozdro XDDD
#rafonix
#medusa
#danielmagical
  • 6
  • Odpowiedz
@Nazzario: Dobrze powiedziałeś...oglodałem Rafonixa Meduze i Magicala...ale to co wyprawia Mahonek to jest poprostu mistrz ten gość ma taki zajebiste strimy...u rafonixa meduzie i ostatnio u magicala jest stucznie teraz nadszedł czas na MAHONKA
  • Odpowiedz