Wpis z mikrobloga

Idę jutro do szpitala, czeka mnie operacja. Nie wiem czy dziś obudziłam się klasycznie z bólu z czy z emocji. Ale mogę śmiało powiedzieć że ptaki pięknie śpiewają o 4 rano.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Grzesiek_astronaut złych o dziwo nie było. Śmiesznie tak jak wyciągalam karty a ta mówiła mi o kolejnych rzeczach które wydarza się w moim życiu, nie wiem czy warto w to wierzyć, ale macierzyństwo to coś w czym się spełniam i chciałabym powiększyć stan domowników ale póki co to tylko marzenia.
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella: Nie ma co wierzyć we wróżby, to takie działanie podprogowe? Przeczytaj horoskop z jednej gazety dla każdego znaku zodiaku, jeśli jest już gdzieś jakieś ostrzeżenie / minus to zawsze pojawi się później większy plus. Na zasadzie ludzie płacą za dobre nowiny, a nie złe :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Grzesiek_astronaut wierzę że dobro wraca. Mam cichą nadzieję że do mnie kiedyś też po pomimo tego że jestem suka to robię wiele dobrego dla innych. Swoje już przeżyłam, mocno po dupie dostałam więc jeśli ktoś mówi mi o jakiś pozytywach w moim życiu to chce być na tyle naiwna i w to wierzyc.
  • Odpowiedz